kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ar “Kandavas kausa izcīņu hokejā” atklāj slidotavu Kandavā

09.01.2016 10:00

Godalgoto vietu ieguvēju kopbilde. 3.vietā hokeja komanda

Godalgoto vietu ieguvēju kopbilde. 3.vietā hokeja komanda "Matkule".

9.janvārī spītējot aukstajam laikam Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadiona teritorijā pulcējās kupls skaits hokeja spēlētāju un atbalstītāju, lai ar hokeja maču atklātu Kandavas slidotavu.

Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts savā uzrunā teica paldies visiem, kas aktīvi līdzdarbojās slidotavas izveidošanā.

Hokeja mačā piedalījās 14 komandas, gan no Kandavas novada, gan Talsiem un Sabiles. 1. vietu ieguva komanda “Humors” no Talsiem, 2. vietā “Varenās pīles” no Sabiles un 3.vieta komandai “Matkule”.

Daiļslidošanas konkursa uzvarētājs Klāvs Kiseļevskis.

Publiskās slidotavas darba laiks: no 8:00 līdz 22:00 (apgaismojums tiks nodrošināts līdz plkst. 22:00).

Slidotava iedzīvotājiem pieejama bez maksas.

Klātesošie varēja sildīties ne tikai pie ugunskura, bet arī cienājoties ar Ingas Labeckas piedāvāto silto tēju vai zupu Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, atklājot slidotavu, teica paldies visiem, kas aktīvi līdzdarbojās slidotavas izveidošanā 2.vietas ieguvēji- hokeja komanda "Varenās pīles" no Sabiles 1. vietas ieguvēji- hokeja komanda "Humors" no Talsiem Daiļslidošanas konkursa uzvarētājs Klāvs Kiseļevskis no Talsiem Godalgoto vietu ieguvēju kopbilde. 3.vietā hokeja komanda "Matkule".
back to top