faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!
Lieldienu dievkalpojums ar svēto VakarēdienuLieldienas Kandavas PromenādēKino bērniem "Lote un pazudušie pūķi"

Veselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā


Aktivitātes Kandavas novadā Latvijas simtgadei

Ārvalstu sadarība

Ilzes Pauliņas gleznu izstāde "Ir piepildīts!"

11.04.2019 - 18.05.2019 kur : Kandavas novada muzejs, Kandavas Mākslas galerija, mākslas galerija

Tikšanās ar mākslinieci 27.aprīlī plkst. 11:30

Ilze Pauliņa dzimusi 1954.gadā Tukumā. No 1975. līdz 1981.gadam studējusi valsts Mākslas akadēmijas Pedagoģijas nodaļā, no 1991. līdz 2000. gadam mācījusies Rīgas Augstākajā reliģijas zinātņu institūtā. No 1979. gada Tukuma mākslinieku grupas biedre un no 1991.gada – Latvijas Mākslinieku savienības biedre. Kopš 1979. gada sarīkojusi 28 personālizstādes, piedalījusies arī vairākās grupu izstādēs dažādās Latvijas pilsētās. Bijusi vizuālās mākslas, darbmācības, kristīgās mācības skolotāja, kā arī pasniegusi gleznošanu, zīmēšanu un keramiku Mākslas skolā. Radījusi gleznu ciklus Rīgas garīgā semināra kapelai, Skaistkalnes baznīcai, Lamiņu sv. Jura baznīcai un Kalnciema baznīcai, kuri šobrīd ir apskatāmi šajā izstādē.

 

Šī izstāde, kura šobrīd apskatāma Kandavas novada muzejā, ir viena no izstādēm, kuras esmu iecerējusi sarīkot savā jubilejas gadā. Tā ir veltīta un arī sakrīt ar Lieldienu laiku, kas kristīgajā pasaulē ietver Kristus ciešanu apceri, Viņa nāvi par pasaules grēkiem, kā arī mūsu Kunga Jēzus Kristus Uzvaras pilno Augšāmcelšanos. Es pateicos Dievam, ka arī man ir bijusi  iespēja šos notikumus atainot mākslā. Šo izstādi es veltu arī šogad mūžībā aizgājušajam bīskapam v.e. Antonam Justam, pateicoties kura iniciatīvai un lūgumam es varēju pievērsties sakrālajai mākslai. Lai jums visiem svētīgas Lieldienas!

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top