faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!
Kandavas novada taku skriešanas seriāls 4. kārtaGrenču ciema svētki un sporta svētkiKoncerts ar Latvijā populāru mūziķu piedalīšanos "Vienā elpā"

Veselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā


Aktivitātes Kandavas novadā Latvijas simtgadei

Ārvalstu sadarība

Mācību ekskursija

08.05.2019

2019. gada 8. maijā 7.-9. klašu skolēni devās mācību ekskursijā uz Konfelādes ražotni „GiLine” Ķekavā un Ķīpsalas izstāžu centru, kur notika nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss "Skills Latvia 2019".

Ķīpsalas izstāžu centrā skolēni ieguva informāciju par daudzām profesijām - tērpu dizaineris, datortīklu administrators, frizieris, grafikas dizaineris, restorānu servisa speciālists, ēdienu gatavošanas speciālists, mobilā robotika, flīzēšana, mediķu, policistu, militārās karjeras un citām. Skolēni piedalījās virknē citu ar izglītību un karjeru saistītu aktivitāšu – "Karjeras kafejnīcas" interaktīvajās spēlēs un pārbaudījumos, izmēģināja prasmes "Profesiju parādes" demonstrāciju stendos. Konfelādes ražotnē uzzinājām visu par iespējām uzsākt pašnodarbinātā biznesu. Degustācijas laikā skolēni mācījās atšķirt garšas, izvēlēties visgaršīgāko konfekti, cenšoties atpazīt augļu un ogu garšu nianses, kā arī radošās darbnīcas ietvaros, katrs pats sev izveidoja, apstrādāja un iefasēja Konfelādes konfekti. Skolēni ieguva daudz jaunas informācijas!

Skolotāja Laila

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top