10-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

“Kandavas Partnerība” informē uzņēmējus par LEADER atbalsta iespējām

05.02.2016 14:00

img_1317.jpg5.februārī plkst.14.00 Kandavas novada muzeja telpās notika biedrības “Kandavas Partnerība” seminārs „LEADER atbalsta iespējas uzņēmējiem”.

Seminārā tika aicināti piedalīties Kandavas Partnerības teritorijas (Kandavas novads, Jaunpils novads un Tukuma novada Pūres, Sēmes, Irlavas pagasti) juridiskas vai fiziskas personas, kas veic saimniecisko darbību vai arī juridiskas vai fiziskas personas, kas plāno to darīt, tajā skaitā arī nevalstisko organizāciju pārstāvji.

Kā informēja biedrības valdes priekšsēdētāja Inta Haferberga, Kandavas partnerības attīstības stratēģija 2016.-2020.gadam šobrīd ir izvērtēšanā Zemkopības ministrijā un pēc tās apstiprināšanas novados dzīvojošie varēs īstenot savus projektus LEADER programmas finansējuma apguvei 2014.-2020.gada plānošanas periodā. Provizoriski plānots, ka projektu iesniegšanu varēs uzsākt ar šī gada maiju vai jūniju.

Jaunā plānošanas perioda ietvaros tiek veicināta vietējās ekonomikas attīstība, ir paredzēts finansējums jaunu uzņēmumu dibināšanai un esošo uzņēmumu dažādošanai.

Klātesošajiem tika doti ieteikumi projekta sagatavošanai un detalizētāk stāstīts par aktivitāti "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas", kuras ietvaros ir iespēja īstenot četras dažāda veida darbības: jaunu produktu un pakalpojumu radīšana; lauksaimniecības produktu pārstrāde, to realizēšana tirgū; tirdzniecības vietu radīšana vai labiekārtošana un darbinieku produktivitātes kāpināšana.

Biedrība “Kandavas partnerība” aicina interesentus arī uz individuālām konsultācijām, kā arī tiek plānota tikšanās, lai informētu par projekta iesnieguma veidlapas aizpildīšanu.

Vairāk informācijas pa e-pastu: intaha@inbox.lv vai tel.28390394

es.jpgattistibas-plans.jpg

leader-logo.jpg

back to top