vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg

PASĀKUMU KALENDĀRS

Kandavas novads „Balttour 2016” iepazīstina ar Abavas senlejas tūrisma piedāvājumu

05.02.2016 - 07.02.2016

Aizvadītajā nedēļas nogalē Kandavas Tūrisma informācijas centrs piedalījās Baltijā lielākajā tūrisma izstādē „Balttour 2016”, kur divās tematiskajās hallēs „Apceļo Latviju!” un „Atklāj pasauli!” varēja apskatīt 450 stendus, kuros savus piedāvājumus prezentēja 850 tūrisma uzņēmumu no 41 valsts. Kopā šajās dienās Ķīpsala sagaidīja 26 000 apmeklētājus, no kuriem 5 300 bija tūrisma profesionāļi un aicinātie biznesa klienti.

Mūsu Abavas senlejas stenda mērķis šogad bija vairāk pievērst uzmanību Abavas upei un tās piedāvātajām atpūtas iespējām. Tādēļ aicinājām apmeklētājus iejusties laivotāja, makšķernieka un dabas baudītāja lomā. Mūsu ieceri palīdzēja īstenot biedrības „Upes oga” izstrādātās Latvijas un Igaunijas upju kartes, tajā skaitā Abavas buklets, ar informāciju par upju apceļošanas iespējām. Šo materiālu tapšanā piedalījāmies vietējie tūrisma informācijas centri, arī mēs.

Abavas senlejas stendā prezentējām Kandavas novada, Sabiles un Abavas pagasta tūrisma piedāvājumu. Stendā Abavas senlejas tūrisma piedāvājumu aktīvi prezentēja Kandavas novada kultūras pārvaldes vadītāja Ziedīte Začeste, Abavas ielejas attīstības centra valdes priekšsēdētāja Iveta Piese, Talsu TIC tūrisma konsultante Dārta Pāvuliņa, Sabiles TIC vadītāja Laura Markusa-Mārtinsone un Kandavas TIC tūrisma informācijas konsultante/ vadītājas pienākumu izpildītāja Anda Štrausa.

Piedāvājām degustēt Vānes pagasta zemnieku saimniecības "Birznieki" kazu piena sieru, Zemītes pagasta zemnieku saimniecības "Tēviņi" vīnus, Sabiles sidru un Sabiles vīnu. Reklamējām arī Kandavā ražotos radioaparātus kā neatņemamu piedevu ceļotājam. Kandavā ražotie radio aparāti izceļas ar izcilu radio viļņu uztveršanu. Mūsu piedāvājums daudzos raisīja smaidu, patīkamu izbrīnu un interesi par iespēju iegādāties produkciju.

Interesentiem piedāvājām Kandavas novada bukletu četrās valodās, Kandavas vecpilsētās maršrutu, 2016.gada pasākumu plānu, Kandavas novada muzeja izstrādāto novada maršruta bukletu, kā arī uzņēmēju sagādātos reklāmas materiālus.

Mūsu stenda apmeklētāju biežāk uzdotie jautājumi bija par aktīvās atpūtas iespējām mūsu pusē, izklaidēm kopā ar bērniem, pastaigu un laivošanas iespējas. Tāpat kā jau ierasts informācija par jaunumiem un pasākumiem.

Mūsu stendu apmeklēja arī Kandavas un Talsu novadu pašvaldību delegācijas. Kandavas novada delegācijas sastāvā bija priekšsēdētājs Normunds Štoferts ar kundzi, Kandavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis ar kundzi un sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste Līga Šupstika, kā arī mūsu stendā viesojās Kandavas novada izpilddirektors Egils Dude un attīstības nodaļas vadītāja Gunda Cīrule.

Paldies par mūsu atraktīvā stenda tapšanu Kandavas novada kultūras pārvaldes radošajai komandai – vadītājai Ziedītei Začestei, māksliniekam Jurģim Muskam, saimniecības daļas vadītājam Raimondam Vanagam, šoferim Gintam Šteinbergam, Abavas ielejas attīstības centra valdes priekšsēdētāja Ivetai Piesei, Talsu un Sabiles kolēģēm, Kandavas novada muzeja kolektīvam. Tāpat pateicamies par atbalstu Kurzemes cietokšņa muzeja priekšniekam Ilgvaram Brucim, radio aparātu prezentācijas piedāvātājam Viktoram Barkānam, degustāciju piedāvātājiem - zemnieku saimniecības „Birznieki” (Vānes pagastā) ļaudīm Aijai, Evitai un Jānim par kazu piena sieru, vīndarim Ivo Immermanim no saimniecības „Tēviņi” (Zemītes pagastā) un Sabiles vīndariem un „Sabiles sidra” meitenēm.
Un paldies visiem, visiem mūsu stenda apmeklētājiem un atbalstītājiem!

Kandavas TIC

back to top