1-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvijas Republikas Proklamēšanas 101.gadadiena Cērē

15.11.2019 12:00

dsc_0114.jpg15.novembrī Cēres pamatskolā tika atzīmēta Latvijas Republikas Proklamēšanas 101.gadadiena.  Svinīgo pasākumu atklāja skolas direktore Ilona Lazdāne, sveicot Latvijas dzimšanas dienā gan skolas kolektīvu, gan pārējos klātesošos.

Visus svētkos sveica arī Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede: “Domājot par mūsu novadu un svētkiem, ir tapis koncertuzvedums "Te mūsu saknes un cerību pļavas..." ar mūsu novadnieces Maijas Laukmanes dzejas rindām, kas ietērptas Jāņa Tabūna mūzikā. Tas vēsta par mūsu cilvēku stiprumu un lepnumu, par mūsu novada neatkārtojamo skaistumu.

Arī Cērei ir tapis savs stāts, dzeja, dziesma, un es atļaušos norunāt Maijas Laukmanes veltījumu Cērei, arī šodien šeit - Jums:
“Te priecīgi saules zaķi met kūleņus,
ļaujot, lai ķeram rokā. Te saules zaķēni iesēstas ne tikai katrā kokā,
bet arī sirdīs, un dvēselēs ikkatram, kurš šai vietā dzīvo.
Pasaka? Jā, bet pasaka lūdz, lai to īsteno.
Un – mēs to darām! Mums izdodas Likteni virzīt pret sauli.
Kā to sajust? Gaisma to pavēstīs, Gaisma, Kas staro Cērei cauri.”

Pasākuma laikā tika sumināta Cēres pamatskolas skolotāja, Kandavas novada pensionāru biedrības valdes locekle INTA ORSTE, kura 18.novembrī saņems Kandavas novada domes pateicību par ieguldījumu Cēres pagasta kultūras un sabiedriskajā dzīvē un novada senioru kustībā. Paldies tika teikts arī citiem pagasta iedzīvotājiem un  Cēres pamatskolas skolēniem. Pateicības rakstus saņēma:

  • ILZE MAĻINOVSKA – par ieinteresētību savu bērnu izglītošanā un audzināšanā.
  • LIGITA un ĒVALDS PĪTERNIEKIpar ieguldījumu un atbalstu skolai, par ieinteresētību audžubērnu un mazbērnu izglītošanā un audzināšanā.
  • SANITAI ALEHNOVIČAI -  par personisko ieguldījumu skolas dzīves dažādošanai, organizējot skolēniem dažādas pavārmākslas meistarklases, jaunu Ziemassvētku tradīciju ieviešanu skolā un pirmsskolas grupu rotaļlietu, spēļu un grāmatu krājumu papildināšanu.
  • Skolēniem: ARTŪRS par labiem rezultātiem vieglatlētikā; ROBINA par mērķtiecīgu mācību priekšmetu apguvi, kas atšķiras no iepriekš apgūtā, dzīvojot Anglijā; SAMANTA par uzcītīgu mācību darbu; ANGELIKA par rūpēm un atbildību pirmsskolas vecuma bērnu uzmanīšanu skolas autobusā, kā arī 6.-9.klašu skolēnu konkursa “Vai Tu zini Latvijas vēstures faktus un ievērojamākās personības?” uzvarētāji: Biruta 6.kl., Artūrs 7.kl., Krista 8.kl., Ralfs un Elizabete 9.kl.
back to top