kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg

PASĀKUMU KALENDĀRS

Deju festivāls pirmsskolas deju kolektīviem " Sadejojam Kandavā"

09.03.2016 11:00

9.martā jau trešo gadu sadejošanas svētkos Kandavas kultūras namā tikās novada vismazākie dejotāji- pirmsskolas deju kolektīvi no Zantes, Vānes un Kandavas Deju skolas 1. un 2. pirmsskolas grupas. Šī sadejošanās tradīcija tika iedibināta, gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkiem, lai visiem novada izglītības iestāžu dejotājiem, arī vismazākajiem, dotu iespēju uzstāties uz lielās skatuves un rādīt savu dejotprasmi.

Arī šogad mazie dejotāji to paveica godam, pateicoties skolotāju Maritas Jekumas, Andras Eimanes un Solvitas Jansones ieguldītajam darbam, kā arī māmiņu un tētu iedrošināšanai. Par jautrību un svētku noskaņu pasākumā gādāja Lielā Pele un Lielais Mīļais Dejotājs, kas iesaistīja dejās pat vismazākos un kautrīgākos no Kandavas Deju skolas 1.grupas. Pēc veiksmīgās uzstāšanās katrs kolektīvs saņēma Atzinības rakstu un saldu balvu no Kandavas novada Izglītības pārvaldes. Pasākuma noslēgumā uz dejošanu neviens nebija skubināms, visi ar prieku devās uz skatuvi, lai kopīgi dejotu deju par alfabētu.

Paldies visiem mazajiem dejotājiem, kolektīvu vadītājām, bērnu vecākiem un Kandavas kultūras nama darbiniekiem par sagādāto iespēju jauki sadejot Kandavā.

Izglītības pārvaldes metodiķe Zigita Kārkliņa

back to top