faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Projekta „Vāneniekiem veseliem būt!” aktivitātes turpinās23.02.2016

Esam vakariņojuši kopā arvienu no Latvijas labākajām pavārēm Signi Meirāni. Tas bija jauks piektdienas vakars, kad varējām paklausīties, padomāt, izgaršot un iedvesmoties. Ēdiens bija ļoti garšīgs. Šajā vakarā mums tika pasniegts smiltsērkšķu kokteilis ar medu, ķirbju krēms un debešķīgās sīpolu marmelādes maizītes ar z/s „Birznieki” kazas sieru. S.Meirānei Vānē tapušais siers nebija svešs, viņa to labprāt iegādājoties un viņai tas garšojot.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Koncertā " Imuliņa ielūdz" dejā vienojas jauniešu deju kolektīvi

20.02.2016 18:00 kur : Kandavas kultūras nams
Kandavas novada jauniešu deju kolektīvs

Kandavas novada jauniešu deju kolektīvs " Imuliņa"

19. februārī Kandavas kultūras namā sadejoja jauniešu deju kolektīvi- C un B grupas no Kandavas novada, Jūrmalas valsts ģimnāzijas, Dundagas, Liepājas un Tukuma. Pasākuma iniciatori - mūsu novada jauniešu deju kolektīvs „ Imuliņa” un koncerta mērķis bija kopīgi izdejot dejas, gatavojoties Kurzemes deju svētkiem, kas vasarā notiks Liepājā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Notikusi vokālās mūzikas konkursa „ Balsis” pirmā kārta17.02.2016

Uzstājas Kandavas novada Zantes pamatskolas 5.-9.klašu ansamblis

Uzstājas Kandavas novada Zantes pamatskolas 5.-9.klašu ansamblis

17.februārī Kandavas internātvidusskolā notika vokālās mūzikas konkursa „ Balsis 2016" Kandavas novadā pirmā kārta.

Vokālās mūzikas konkursam " Balsis" šogad aprit desmit gadi. Bērnu un jauniešu interese par vokālo mākslu un aizrautīgā akustiskā muzicēšana kā arī pedagogu profesionālais darbs un atsaucība sekmējusi konkursa „ Balsis” tradīciju nostiprināšanos un apliecinājusi tā pastāvēšanas ilgtspēju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Piecpadsmito reizi „ Zīļukā” uz teātri aicina audzinātājas 17.02.2016

17.februārī Kandavas bērnudārzā „ Zīļuks” jau piecpadsmito reizi uz izrādi aicināja iestādes audzinātājas. Šoreiz bērnu priekam bija iestudēta ludziņa „ Vinnijs Pūks un viņa draugi”.

Kā pastāstīja izrādes režisore, bērnudārza audzinātāja Ligita Botmane, teātra izrādītes bērniem gada sākumā, parasti februārī ap Valentīndienu, kad bērnudārzā atzīmē Draudziņu dienu, tiek iestudētas jau no 1997.gada, kad iestudēta pirmā izrāde„ Sarkangalvīte”. Šogad, saskaitot visas iestudētās izrādes pa gadiem, jo dažus gadus izrādes nav iestudētas, kā izrādījās ir jubileja- jau piecpadsmitā izrāde.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Pašvaldība aicina Kandavas novada uzņēmējus izteikt viedokli

11.02.2016 - 21.02.2016

Kandavas novada dome aicina novada uzņēmējus līdz š.g. 21.februārim izteikt savu viedokli par uzņēmējdarbības vidi Kandavas novadā. Kandavas novada pašvaldībai ir ļoti svarīgi zināt Kandavas novada uzņēmēju plānus, domas un sajūtas, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku uzņēmējdarbības vidi un veicinātu izaugsmi.

Anketas ir anonīmas un aptaujas rezultāti tiks publicēti tikai apkopotā veidā. Iegūtos rezultātus izmantos Kandavas novada Attīstības programmas izstrādē. Pašvaldība ir uzsākusi darbu pie Kandavas novada Attīstības programmas 2016.-2021.gadam izstrādes, kas noteiks novada prioritātes un galvenos attīstības virzienus nākamajiem 5 gadiem.

Veidosim un īstenosim novada nākotni kopā!

Aptaujas anketa pieejama šeit

Kandavas novada dome tiekas ar uzņēmējiem Zantē un Zemītē

11.02.2016 17:00 kur : Zemītes tautas nams

10.februārī Zantes pagasta pārvaldē un 11. februārī Zemītes tautas namā notika Kandavas novada pašvaldības pārstāvju tikšanās ar pagastu uzņēmējiem, lai apspriestu iespējas piesaistīt Eiropas Savienības finansējumu mazo un vidējo uzņēmumu atbalstam publiskās infrastruktūras un inženierkomunikāciju attīstībai.

Tikšanās laikā tika sniegta informācija par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) programmu uzņēmējdarbības infrastruktūras sakārtošanai un notika diskusijas par nepieciešamajiem ieguldījumiem infrastruktūrā.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicina pieteikties Mājās gatavoto kūku konkursam

01.02.2016 - 01.03.2016 kur : Kandavas kultūras nams

Lūdzam pieteikties III.Mājās gatavoto kūku konkursam, kas notiks š.g.12.martā pasākuma " Sievietes pasaule" ietvaros.

Pieteikties līdz 1.martam pa telefonu 26018067.

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top