faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Veselības diena bērnu dārzā “Zīļuks”18.09.2015

17. septembra rītā bērnudārza “Zīļuks” audzēkņi kopā ar Pepiju Garzeķi un viņas draugiem atzīmēja Veselības dienu.

Vairāk kā 100 bērni kopā ar Pepiju Garzeķi (pirmsskolas skolotāja Mudīte S.), Ekorūķi (audzinātāja Solvita), Lellīti Loti (mūzikas skolotāja Elīna Jēgermane) un Alvas Zaldātiņu (mūzikas skolotāja Ligita Botmane) vingroja paši un vingrināja pirkstiņus, dejoja un gāja rotaļās, centās atpazīt dažādus dārzeņus un minēja mīklas par tiem, garšaugu dobītē skaitīja pētersīļus, puravus, selerijas un dilles, skaitīja bērzus un darīja citas, veselības dienai atbilstošas, aktivitātes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Aicinām iedzīvotājus iesūtīt jautājumus domes vadībai un speciālistiem18.09.2015

21.oktobrī plkst. 17:00 Kandavas kultūras namā notiks iedzīvotāju sapulce.

Piedalīsies domes vadība un speciālisti, pašvaldības iestāžu vadītāji, Valsts policijas pārstāvis.

Lūgums jautājumus iesūtīt savlaicīgi uz e-pastu: dome@kandava.lv.

Esiet laipni aicināti!

printēt Lasīt visu ziņu

"Dzejas balle" Kandavas novada muzejā16.09.2015

Dzejas dienu ietvaros 15. septembrī Kandavas novada muzejā notika pasākums. Šoreiz tā bija „Dzejas balle” ar dzejnieka, vēsturnieka un bijušā Tukuma muzeja direktora Elmāra Augusta Rumbas un mūziķa Viktora Krasta piedalīšanos.

Pasākuma laikā E. A. Rumba lasīja savu dzeju, savukārt V. Krasta izpildījumā skanēja dziesmas ar E. A. Rumbas vārdiem.

Elmāram Augustam Rumbam ir iznākušas divas dzejas grāmatas: „Puikas sirds un mūža zīmes” (2008) un „Saulava” (2012). Protams, dzeja ir publicēta gan vietējos laikrakstos „Neatkarīgās Tukuma Ziņas” un „Tukuma Ziņotājs”, gan arī dzejoļu kopkrājumos. Šoreiz dzejnieks bija sagādājis dāvanu arī kandavniekiem, proti, viņš šim pasākumam par godu veltīja dzejoli „Slavinājums Kandavai”:


printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Svaigēšana ar Līgu Reiteri15.09.2015

14.septembra vakarā Kandavas novada amatnieku biedrībā pulcējās veselīga dzīvesveida piekritēji, lai uzklausītu zāļu sievas Līgas Reiteres ieteikumus par svaigēšanu, kā arī praktiski izmēģinātu dažas no svaigēdāju receptēm.

Pati L.Reitere atzīst, ka sevi nevar saukt par pārliecinātu svaigēdāju, jo uzturā lieto gan svaigu, gan termiski apstrādātu pārtiku, tai skaitā arī gaļu un zivis. Tomēr no šīs diētas viņa ir aizņēmusies dažus pamatprincipus, kas ļāvuši trīs mēnešu laikā atbrīvoties no 12 kg. Ar šiem un vēl citiem pamatprincipiem Līga labprāt dalījās nodarbības laikā:

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Kandavā pirmoreiz notiek orientēšanās spēle " Latvija" 14.09.2015

Katram dalībniekam pirms došanās distancē tiek iedots čips, lai fiksētu veiktās darbības trasē.

Katram dalībniekam pirms došanās distancē tiek iedots čips, lai fiksētu veiktās darbības trasē.

Piektdien, 11.septembrī Kandavā, K.Mīlenbaha vidusskolas sporta laukumā notika sporta pasākums Eiropas sporta nedēļas ietvaros - orientēšanās spēle „Latvija”.

Futbola laukumā tika izveidots Latvijas makets, mērogā 1:6000. Tika attēlotas valsts sauszemes un jūras robežas, kā arī upes: Abava, Venta, Lielupe, Daugava un Gauja, un 84 apdzīvotas vietas: 76 pilsētas un 8 zīmīgas apdzīvotas vietas.

Apvidū bija izvietoti 30 kontrolpunkti un sagatavotas piecas dažādas distances. Notika elektroniskā atzīmēšanās SportIdent, ko nodrošināja sacensību organizatori. Dalībnieki startēja individuāli, cenšoties distanci veikt pēc iespējas ātrāk, jo laiks tika fiksēts.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)

Tukuma slimnīcā iegādāts jauns datortomogrāfs10.09.2015

Radioloģijas nodaļas kolektīvs

Radioloģijas nodaļas kolektīvs

Kandavas novada iedzīvotājiem turpmāk Tukuma poliklīnikā būs pieejami jauna 16 slāņu datortomogrāfa izmeklējumi. Jaunā datortomogrāfa atklāšana notika 9. septembrī.

“Iepriekšējais datortomogrāfs tika iegādāts 2006.gadā. Tas godam nokalpoja savu laiku, tomēr bija ne tikai fiziski, bet arī morāli novecojis un vairāk nenodrošināja mūsu vajadzības. Faktiski – tādas iekārtas kā mūsu vecais datortomogrāfs vairs nekur netiek izmantotas”,- ierīces atklāšanā sacīja slimnīcas vadītāja Dzintra Rabkeviča.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Brīvprātīgo līdzgaitnieku atlase20.07.2015

Tev ir vēlme atbalstīt bērnus un jauniešus, Tev ir vēlme apgūt jaunas iemaņas, Tu esi radošs, zini, kā saturīgi pavadīt brīvo laiku un esi gatavs dalīties ar savu dzīves pieredzi - šī ir iespēja ir domāta tieši Tev!

Valsts probācijas dienests ir uzsācis jaunu projektu, kura mērķis ir brīvprātīgo līdzgaitniecības prakses attīstīšana darbā ar bērniem un jauniešiem vecumā no 14 līdz 25 gadiem, kuri ir nonākuši Valsts probācijas dienesta redzeslokā.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top