faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Aicinām pieteikties Kandavas novada svētku gājienam!02.05.2019

No 24. līdz 26. maijam norisināsies Kandavas novada svētki, kuros sagaidīsim viesus gan no novada pagastiem, gan no sadraudzības pilsētām Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Moldovā.

Sestdien, 25.maijā plkst. 19:30, novada svētku ietvaros norisināsies svētku gājiens, kurā aicinām piedalīties Kandavas novada iestāžu, uzņēmumu darbiniekus, nevalstiskās organizācijas, iedzīvotāju grupas un citus interesentus. Tēma: „Novadnieku dienas”.

Gājiena maršruts: plkst. 19:00 pulcēšanās pie Katoļu baznīcas – Lielā iela – Talsu iela – Ūdens iela -  Ozolu iela - Brīvdabas estrāde “Ozolāji”.

Lūgums gājienam pieteikties līdz 20.maijam uz e-pastu: iveta.grunte@kandava.lv norādot sekojošu informāciju:
1) Iestādes pilns nosaukums/Kolektīva nosaukums;
2) Dalībnieku skaits, kas piedalīsies gājienā;
3) Neliels apraksts par iestādi, īsa informācija (3-4 teikumi), kuru dzirdēsiet kā uzsaukumu gājiena laikā.

Priecāsimies par atsaucību!

 

printēt Lasīt visu ziņu

Līdz 15.maijam veicams kārtējais nodokļa maksājums08.05.2019

Atgādinām, ka līdz 2019. gada 15.maijam veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums. Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 1. aprīlī, 15. maijā, 15. augustā un 15. novembrī - vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas vai arī reizi gadā - avansa veidā (ja termiņš ir brīvdiena, tas tiek pārcelts uz tuvāko darba dienu).

Nomaksāt NĪN iespējams pašvaldības norēķinu punktos, bankā, internetbankā, portālā www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv. Veicot maksājumu internetbankā, būtiski ir pārliecināties, vai pārskaitījums adresēts pašvaldībai, kas izsūtījusi paziņojumu par NĪN nomaksu. Pārskaitījums veicams uz kādu no tiem pašvaldības kontiem, kas norādīti sagatavotajā maksāšanas paziņojumā.

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinības Kandavā

04.05.2019 10:00 - 14:00 kur : Kandavas vecpilsētas Promenāde, Kandavas kultūras nams

4.maijā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas svētku svinības novadā iesākās Kandavas kultūras namā, kur notika 2018.gadā Kandavas novadā dzimušo bērnu un viņu ģimeņu godināšanas pasākums “Esmu dzimis Kandavas novadā”. 

Svētki mazajiem novadniekiem ar svinīgu uzņemšanu novada saimē notiek jau ceturto gadu. 2018.gadā novadā piedzimuši 60 mazuļi un uz svinīgo pasākumu bija ieradušies vairāk nekā puse- 39 jaunie novadnieki. Viņu vārdi tika ierakstīti Goda grāmatā, katrs mazais saņēma dāvanā albumu “Esmu dzimis Kandavas novadā” un simbolisku maisiņu ar kāršu pupām, lai vēlāk tās kopīgi ar vecākiem iestādītu vecpilsētas Promenādē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (77)

Iznācis "Kandavas Novada Vēstnesis" maija numurs07.05.2019

Iznācis Kandavas novada domes informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" maija numurs.

Elektronisko versiju skatīt šeit

printēt

Kandavas Deju skolas pavasara koncerts

18.05.2019 18:00 - 20:00 kur : Kandavas Deju skola, Kandavas kultūras nams

18.maijā plkst. 18:00 Kandavas kultūras namā Kandavas Deju skolas pavasara koncerts- latviešu un mūsdienu deja.

Biļešu iepriekšpārdošana Kandavas kultūras namā. Ieejas maksa EUR 2.-

Ziemeļkurzemes reģionālā lauksaimniecības pārvaldes apmācības platību maksājumos

07.05.2019 09:30 kur : Kandavas novada dome, Vānes pagasta bibliotēka

7. maijā no plkst. 9:30 līdz 13:00 Kandavas novada domē un no plkst. 10:00 līdz 13:00 Vānes bibliotēkā notiks Ziemeļkurzemes reģionālā lauksaimniecības pārvaldes apmācības par 2019.gada aktualitātēm platību maksājumos, projektos un valsts atbalsta izmantošanā, kā arī tiks sniegtas konsultācijas par Platību maksājumu pieteikumu aizpildīšanu. 

Pārējā laikā par platību maksājumu aizpildīšanu var griezties Kandavas novada domē 205.kabinetā. Info pa tālruni 29186169

Atzinība Kandavas KMMS mākslas nodaļas audzēknei Martai Šmēlai03.05.2019

Otrdien, 23. aprīlī, Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā, Jelgavā, norisinājās svinīgs pasākums par godu konkursa “Mākslinieka Ģederta Eliasa mīklu minot” laureātiem un dalībniekiem. 850 dalībnieku konkurencē konkursa pirmās, otrās un trešās vietas diplomus saņēma 61 jaunais mākslinieks, 54 dalībnieki ieguva atzinības rakstus, tostarp Kandavas KMMS mākslas nodaļas audzēkne Marta Šmēla. 

Darbus vērtēja starptautiska žūrija, kuras sastāvā darbojās profesionāli mākslinieki: mākslinieks un pasniedzējs Alytas mākslas ģimnāzijā un Alytas koledžā - Arūnas Vaitkus, Ģ.Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzeja direktores vietniece Marija Kaupere, Jelgavas mākslinieku biedrības priekšsēdētājs Māris Brancis, gleznotājs un dizainers Uldis Zuters, mākslinieks Edgars Ameriks.

Šogad Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skolas izsludinātajā starptautiskajā mākslas konkursā jaunie mākslinieki radīja darbus, kas veltīti tēmai - “Klusā daba. Lauku veltes”, attēlojot no dažādiem priekšmetiem un lauku veltēm izveidotas kompozīcijas. Bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 18 gadiem bija iespēja izpaust savas prasmes glezniecības, grafikas, datorgrafikas un fotogrāfijas tehnikā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top