vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgTrešdiena 15.07.2020
Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Ojārs Budžens

Ojārs Budžens ir Matkules pagasta patriots ne tikai vārdos, bet arī darbos. Atbalsta savas dzimtās vietas kopienas dzīvi ar reālu ieguldījumu, piedaloties talkās un kultūras dzīves norisēs. Jau turpat 30 gadus darbojas Matkules amatierteātrī, īpaši uzteicams komiskajās lomās.          

Viņa vadītā zemnieku saimniecība “Vītiņi” piedāvā transporta pakalpojumus – pasažieru un kravu pārvadājumus Latvijā un ārzemēs. Ojārs nekad neatsaka palīdzību, piedāvājot tehniku pagasta vajadzībām, nodarbojas ar labdarību, atbalstot pansijas “Briedumi” iemītniekus ar transportu, zemes sastrādi un ziedojot dārzeņus un sakņaugus no savas saimniecības.         

“Izpalīdzīgs, atsaucīgs, ar aktīvu dzīves pozīciju, ko nebaidās paust. Sabiedrības dvēsele dažādos pasākumos” – tā rakstīts pieteikumā apbalvojumam.

2019. gadā Ojārs Budžens apbalvots ar Kandavas novada Pateicību par labdarību un nozīmīgu ieguldījumu Matkules pagasta sabiedriskajā un kultūras dzīvē.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top