rudens-foto6.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Pēteris Šenbergs 01.06.1980 - 19.02.2014

13_29_11_20_img_4811.jpgPēteris Šenbergs ir sava pagasta patriots, viņš uzrakstījis un, iesaistot pagasta jauniešus, īstenojis vairākus projektus bērnu un jauniešu dzīves dažādošanai, viņa  vadībā  izveidots  sporta laukums un hokeja laukums Matkulē.  Pēteris organizē sporta svētkus un sacensības gan Matkules, gan Vānes pagastos, kā arī pats aktīvi piedalās sacensībās. Pēteris darbojas arī mākslinieciskajā pašdarbībā, dejo deju kolektīvā „Imuliņa”. Ar savu enerģiju un labestīgo attieksmi, viņš iedvesmo pagasta jauniešus, un kopīgi ar viņiem dara daudz, lai uzlabotu un dažādotu sava pagasta dzīvi.

Piešķirts apbalvojums „Kandavas novada Sabiedriskais darbinieks”  SK „Kandava” Matkules un Vānes pagasta sporta darba organizatoram Pēterim Šenbergam  par ieguldījumu sabiedriskā un sporta darba veicināšanā Matkules pagastā.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top