vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgCeturtdiena 09.04.2020
Valērija, Žubīte

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Būt vienotiem!05.09.2019

Ar rudens ziedu smaržām, bērnu un jauniešu čalām, atkal iestājies jauns posms ikviena dzīvē. Sācies skolas laiks. Kādam tā ir pirmā diena pirmsskolā, kādam skolas solā, bet kāds devies iekarot jaunas virsotnes augstākajās mācību iestādēs. Bieži vien lielākais satraukums ir tieši vecākiem un vecvecākiem, rūpēs, kā viņu lolojumam klāsies. Tāds ir dzīves ritums, katras pārmaiņas ved uz jauniem izaicinājumiem un, pēc vasaras mierīgā dzīves ritma, laiks darbīgam ražas laikam. Vasarai aizejot esam uzkrājuši spēkus jaunam darba cēlienam, saņēmuši pozitīvu lādiņu ciemojoties mūsu novada skaistākajās vietās un krāšņākajās sētās.

Prieks un gandarījums, ka izdevies paveikt ko labu vai sakārtot kādu vietu novadā, lai iedzīvotājiem būtu prieks šeit dzīvot. Skumji, bet ir jāatzīst, ka valdības un Saeimas darbs kavē Latvijas attīstību, uzliek aizvien lielāku slogu pašvaldībām, un, kas vēl bēdīgāk, veicina iedzīvotāju aizplūšanu no lauku reģioniem. To pierāda arī augstāko valdības ierēdņu paustais, straujā tempā virzoties uz administratīvi teritoriālo reformu. Kā būs, to pagaidām nezina neviens, bet mans aicinājums ir nepadoties un neļauties tikt apdalītiem. Varbūt ir pienācis laiks iziet ielās, lai nosargātu sava novada robežas, tā paglābjot savas izglītības iestādes, kultūras centrus, uzņēmumus, pagastus no iznīcības?!

 Esam un turpināsim būt savam novadam piederīgi! Leposimies ar to, kas mums ir! Būsim vienoti sava novada aizstāvībai, lai nepazaudētu savu identitāti un nepazustu metropoles drūzmā.

Vēlot visiem izturību, enerģiju un spēku,

Inga Priede, Kandavas novada domes priekšsēdētāja

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top