kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Pirmdiena 25.01.2021
Sigurds, Zigurds

Kandavas novada vēstnesis

Cienījamie Kandavas novada iedzīvotāji! 06.05.2020

Esam nonākuši situācijā, kad esam spiesti dzīvot mums neierastos apstākļos. Šis ir laiks, kurā mums no jauna ir jāiemācās pielāgoties dažādām neierastām vai vismaz citādām sadzīves situācijām. Nākas pārkārtoties un jebkurā situācijā atrast labāko risinājumu. Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ ar mērķi ierobežot vīrusa COVID-19 izplatību līdz 12. maijam Kandavas novadā ir slēgtas visas kultūras un sporta iestādes, tomēr, nepieciešamības gadījumā varam sazināties ar bibliotēku darbiniekiem un saņemt vajadzīgo pakalpojumu, bet ceram, ka pakāpeniski un pavisam drīz darbību atjaunosim, turpinot ievērot drošības noteikumus. Izglītības iestādes strādā attālināti, bet pirmsskolas izglītības iestādēs darbs notiek. Atcelti visi publiskie pasākumi un sporta sacensības, bet prieks, ka mums ir daudz iespēju doties dabā, atrast sev piemērotas fiziskās aktivitātes, un esam jau sākuši domāt par vēl kādu pastaigu taku un dažādu aktivitāšu izveidi. Visās pašvaldības iestādēs iedzīvotājiem ir pieejama attālināta apkalpošana, bet sociālos darbiniekus ir iespējams satikt klātienē, lai operatīvāk rastu risinājumu krīzes un problēmu situācijās. Man ir bezgala liels prieks, ka esam pasargājuši savu Kandavas novadu no bīstamā vīrusa klātbūtnes, un turpinām būt piesardzīgi, tajā pašā laikā saprotoši viens pret otru. Lepojos ar sava Kandavas novada ļaudīm, kā arī ar bijušo kandavnieku neizmērojamo sirsnību un dāsnumu, sniegt palīdzīgu roku un visāda veida atbalstu tiem, kuriem šobrīd klājas visgrūtāk.

Šogad izpalika kolektīvā sakopšanas talka, bet ir mūsu novadā cilvēki, kas to dara tāpat, no labas sirds, darot mūsu novadu skaistāku, tīrāku, sakoptāku, bez lieka aicinājuma, aiz ieraduma, tā vienkārši un pašsaprotami. Šogad izpalika Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas svētku atzīmēšana 4. maijā, bet, iespējams, katrs savā ģimenē, katrs savās mājās, klājot balto galdautu, daudz vairāk aizdomājās par šīs dienas nozīmi, par savu tautu, par savu valsti, par savu novadu, par saviem tuviniekiem! Ņemot vērā, ka valsts neatkarība nav pašsaprotama, to nedrīkst atstāt pašplūsmā, nedrīkst atstāt novārtā, nedrīkst noplicināt, noniecināt, un izvazāt pasaules ceļos – ikvienam ik dienu ir jāpieliek sava roka tās stiprināšanai un pilnveidošanai.

Bieži vien tikai tad, kad nevaram būt kopā ar saviem mīļajiem, nevaram svinēt svētkus, mēs protam novērtēt savas ģimenes, savas kultūras, tautas un tradīciju nepieciešamību, satikšanās un kopā būšanas prieku.

Vēlot visiem stipru veselību un izturību,

Inga Priede, Kandavas novada domes priekšsēdētāja

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Rīgas plānošanas reģionsPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top