vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgSestdiena 06.06.2020
Ingrīda, Ardis

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Cienījamie novada ļaudis!10.07.2019

Esam vasaras pilnbriedā un varam smelties saules enerģiju un dabas spēku visam gadam. Vasara ir laiks, kad var mazliet atvilkt elpu no spraigā darba skrējiena, sakārtot domas un atgūt spēkus. To arī novēlu visiem novada iedzīvotājiem! 

Aizvien vairāk sajūtam, ka Kandava ir mākslas pilsēta, un daudzi to iemīļo ik dienu, ik stundu. Pirms Līgo svētkiem aizvadījām gleznotāju plenēru, un dzirdējām daudz labu vārdu par mūsu pilsētas daili. Saņēmām no māksliniekiem pozitīvu lādiņu un viņu sajūtas dāvinātajos mākslas darbos. Jūlija vidū gaidāms vēl viens mākslas plenērs, kur jebkurš interesents varēs ļauties mākslas burvībai, apgūstot brīnumainas prasmes. Esam aizvadījuši latviešu tautai tik mīļos Saulgriežu svētkus. Tas ir neparasti, ka mūsu novadā ikvienā pagastā un arī Kandavā ļaudis tik ļoti mīl teātra mākslu, ka rada sev un citiem prieku, izspēlējot visdažādākos personāžus, un mūsu iedzīvotājiem ir talantu pārpārēm. Mēs varam lepoties ar novadu, ar sava novada ļaudīm!

Jāsaka, ka pašvaldības saimnieciskajā darbā šīs vasaras pamattēma ir uzticēšanās.

Paveiktais, veidojot Kandavas novadu kā pievilcīgu vietu dzīvošanai, ir pamanīts un novērtēts. Aug ģimeņu skaits, kas vēlas pārcelties uz dzīvi mūsu novadā. Tas priecē un reizē rada arī pienākumu nepievilt cilvēku uzticēšanos, jo aug arī pieprasījums pēc pašvaldības pakalpojumiem. Prioritāte numur viens ir - nodrošināt vietu jebkuram bērnam pirmsskolas izglītības iestādēs. Otra svarīga prioritāte ir mājokļu jautājums. Aug pieprasījums pēc dzīvokļiem un privātmājām. Treškārt, darbavietu piedāvājums ar atbilstošu atalgojumu padarītajam. Pie šīm prioritātēm ir daudz jāstrādā, bet cenšamies, un domājam, kā visu labāk paveikt un ikviena vēlmes nodrošināt.

Esam priecīgi, ka piesaistām aizvien vairāk pilsētas un novada viesus ar pārdomātiem kultūras un sporta pasākumiem, tūrisma infrastruktūras sakārtošanu un vides objektu izveidi. Esam saņēmuši atbalstu mūsu pilsētas vizītkartes – Pulvertorņa bojātā jumta seguma remontam, tāpat finansējums ir piešķirts laivu piestātnes un laipu ierīkošanai Abavā pie tilta. Rekonstrukciju piedzīvos bērnu rotaļu laukums Promenādē, strūklakas atjaunošana Bruņinieku pilskalna pakājē un veikti citi labiekārtošanas darbi.

Novērtēsim sava novada dzīvi un skaistumu arī paši, jo iebraucēji to jau ir pamanījuši un novērtējuši!

Inga Priede,

Kandavas novada domes priekšsēdētāja

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top