vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgPiektdiena 03.07.2020
Verita, Everita, Benita, Sulamīte

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Svarīgu notikumu krustpunktos05.02.2020

Jaunais gads ir iesācies savādāk kā citus gadus. Janvāris paskrējis nemanot, netipiski - bez sniega un sala, ar agrīnām pavasara vēsmām, toties kā allaž nākamā gada plānos un cerībās. Pēc austrumu kalendāra skatoties, janvāra nogalē sācies Žurkas gads. Kāds tas būs katram no mums un visiem kopā, grūti vērtēt. Žurkas vienmēr pamanās nočiept kādu gardumu no saimes galda, tās vienmēr prot izdzīvot jebkuros apstākļos, pat bēgot no grimstoša kuģa. Runājot alegorijās, gribu vērst uzmanību uz to, ka piesardzīgi, bet tomēr ar lielām cerībām, raugos šajā gadā un nākotnē. 

Neskatoties uz lielā kuģa – valdības, Saeimas, Rīgas domes un lielo kaimiņu novadu nestabilitāti, Kandavas novadam gads ir iesācies stabili un labi. Lai arī 2020. gada budžets solās būt finansiāli nedaudz mazāks par iepriekšējo, dzelžainā finanšu disciplīna, ietaupītais budžets un gada nogalē saņemtais finansējums, devis iespēju šī gada budžetu plānot sabalansētu un uz attīstību vērstu. Ja aizvadītā gada budžetā lauvas tiesa tika izglītībai, tad šogad centīsimies strādāt pilsētas un novada labiekārtošanai. Man ir liels prieks, ka mūsu deputātu starpā nevalda politiskās intrigas un nokrāsas, ka varam kopīgi vienoties par saimnieciskām lietām, rodot kompromisu, sabalansējot vēlmes un iespējas. 

Liels prieks un gandarījums ir arī par to, ka pazibējis kaut neliels cerību stars, mūsu skaistā un neatkārtojamā novada saglabāšanā. Esam krustcelēs, jo tieši šobrīd izšķirsies politiskā vienošanās, kuriem novadiem būs būt, un, kuri kā smilšu graudi iejuks milzu teritorijā. Mums ir cerība, un par to paldies visiem maniem kolēģiem, no kuriem esmu jutusi atbalstu daudz un dažādu dokumentu sagatavošanā, paldies visiem iedzīvotājiem, kuri vienoti devās aizstāvēt novadu pie Saeimas ēkas, paldies visiem, kas caur draugiem un paziņām iesaka, raksta un runā, cik svarīgi ir saglabāt Kandavas novadu, lai tas nekļūtu par aizmirstu un tukšu nostūri. Paldies deputātiem Saeimā, kas mūs saprot un atbalsta! 

Cīņa vēl nav galā, kaut arī Kandavas novada aprises ir atkal no jauna parādījušās jaunajā novadu kartē. Visi kopā ticēsim un cerēsim uz izdošanos, bet es turpināšu izmantot savu neatlaidīgo dabu, lai tiktos un runātu ar visu politisko partiju pārstāvjiem, jebkuros apstākļos, neskatoties uz novilktajām “sarkanajām līnijām”, pārliecībā - par Kandavas novada saglabāšanu! Cilvēki ir un paliek cilvēki, neskatoties uz “krāsām”, sociālo stāvokli, hierarhijas piramīdu… Uzskatu, ka jebkuram var atrast pieeju, jebkurā var atrast un saskatīt pašu galveno – cilvēcību un sapratni!

Inga Priede, Kandavas novada domes priekšsēdētāja

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top