kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgPiektdiena 03.07.2020
Verita, Everita, Benita, Sulamīte

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Ticot, cerot un mīlot!05.12.2019

Klāt Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kas noteikti nāk ar gaišām domām, saticību, sniegu un gaismu ikvienā sirdī.

Jūtams, tik ļoti jūtams bija tumšais veļu laiks, tik saspringts sabiedrībā un pasaulē, neskatoties uz to, ka katrs latvietis pie sirds turēja sarkanbaltsarkano spēka zīmi. Mēs ticam, un mums izdosies, kā tas allaž ir bijis, kad ļoti par kaut ko piedomā un cīnās. Ne velti 18. novembra svētku uzrunā sacīju, ka mūsu valsts ir brīnumaina. Tā ir spēcīga, iedvesmojoša, kopīga un nedalāma. Mēs esam tie, kuri to ir saņēmuši mantojumā, un mums tā ir jānosargā atkal un atkal no jauna, neļaujot iekšējām pretrunām pāršķelt svarīgo Latvijas identitātes kodu. Šobrīd tas šķiet divtik grūti, jo mūsu pašu ievēlētā Saeima ir pagriezusi muguru savai tautai. Tā neieklausās mūsu inteliģencē – skolotājos, ārstos, kultūras darbiniekos, tā nevēlas sadzirdēt mūsu uzņēmējus. Tā grib sadalīt un pārdalīt Latvijas novadus, neievērojot  demokrātijas pamatprincipus. Bet it kā par spīti visam – tauta kļūst vienotāka un saliedētāka. Sīksti, ai, sīksti mēs esam – tie, kuri elpojam savas Kurzemes gaisu!

Varbūt tieši tāpēc aizvien vairāk cilvēku iesaistās protesta akcijās un parakstās par Saeimas atlaišanu, jo jūt apdraudējumu un neziņu. Arī es esmu parakstījusies par Saeimas atlaišanu, un ceru, ka paraksti tiks savākti līdz pavasarim, kas ir laiks, kad efektīvi var sekot pārējā procedūra.

 It kā nevilšus, bet ar dziļu zemtekstu, mūsu siržu vadīts ir tapis aizvadīto Valsts svētku koncertuzvedums "Te mūsu saknes un cerību pļavas..." ar mūsu novadnieces Maijas Laukmanes dzejas rindām, kas ietērptas Jāņa Tabūna mūzikā, un vēsta par mūsu cilvēku stiprumu un lepnumu, par mūsu novada neatkārtojamo skaistumu, kurā katram pagastam un mūsu pilsētai veltīta skanīga dziesma. Tam visam seko darbi, lai padarītu mūsu novadu aizvien skaistāku, ar sajūtu – darīt, kamēr vēl varam paspēt, jo novadu apvienošanas vilnis tuvojas kā smags ceļa rullis. Tādēļ vēlreiz vēlos pateikties visiem, kas bija kopā ar mums gan protesta akcijā pie Saeimas, gan domās. Īpaši liels paldies par atbalstu mūsu uzņēmējiem -SIA “Linda”, SIA “Kandavas Ceļi”, SIA “KandAuto”, ZS “Vītiņi”, kā arī visiem kolēģiem un sadarbības partneriem, visiem, visiem ..  Protesta akcijas turpinās un briest vēl smagākas, es ceru, ka būsim vēl aktīvāki, vēl sparīgāki, un atkal dosimies aizstāvēt savu novadu. Izjūtot piederību savam novadam vairāk nekā jebkad. Šoreiz, visticamāk jau 18. decembrī! Vajag tikai ticēt, vēlēties, nestāvēt malā un tad viss izdosies!

Novēlu visiem, visiem sirdsmīļus un jaukus Ziemassvētkus, veiksmīgu un panākumiem bagātu Jauno gadu – mums visiem kopā!

Inga Priede, Kandavas novada domes priekšsēdētāja


facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top