faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

​Īstenots projekts “Valodas pagraba izveide Kandavas novada muzejā”14.11.2018

Novada dome īstenojusi projektu “Valodas pagraba izveide Kandavas novada muzejā”/ Nr. 16-08-AL14-A019.2202-000003/.  Projekta mērķis, izveidojot valodas pagrabu Kandavas novada muzejā, bija bagātināt Kandavas novada nemateriālo kultūras mantojumu, tādā veidā radot arī priekšnosacījumus jaunu tūrisma un kultūras pakalpojumu attīstībai. 

Tika veikta Kandavas novada muzeja pagraba telpas pārbūve un izveidota Kandavas novada valodas digitālā krātuve, kas interesentiem sniegs iespēju bez maksas iepazīties ar novada nemateriālo kultūras mantojumu. Papildus pieejama interaktīvā spēle, ar kuras palīdzību atraktīvā veidā ir iespēja uzzināt Kandavas novada vietvārdus, pilsētvides elementu nosaukumus un ievērojamus iedzīvotājus.

Kandavas novada muzeja pagraba telpas pārbūves darbus veica SIA “M un V”, būvprojekta autore – Baiba Beķere un būvuzraudzību veica SIA “BŪVĒLOGS projekti”. Interaktīvās spēles un mēbeļu komplekta izstrādi, piegādi un uzstādīšanu veica SIA “Aspired”.

Projekta kopējās izmaksas 36 514,49 EUR, publiskais finansējums 22 500,00 EUR, Kandavas novada domes līdzfinansējums 14 014,49 EUR.


Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top