vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgPiektdiena 03.07.2020
Verita, Everita, Benita, Sulamīte

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Kandavas novada dome īsteno projektu "PROTI un DARI!"25.03.2020

Kandavas novada dome īsteno projektu "PROTI un DARI!"! Projekta mērķa grupa ir jaunieši, kuri nemācās, nestrādā, neapgūst arodu un nav reģistrēti Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieki, projekta programmas vadītājs sastāda katra jaunieša interesēm atbilstošu programmu.

Šī ir iespēja piedalīties jauniešu prasmju un motivācijas attīstīšanas projektā, ar kura palīdzību veiksmīgi izvēlēties savu izglītības virzienu, atrast savām vēlmēm piemērotu profesiju un darba vietu. Eiropas Sociālā fonda finansētais projekts “PROTI un DARI!”, Nr.8.3.3.0/15/I/001 ir unikāls ar to, ka katram projektā iesaistītam jaunietim tiek sniegts individuāls, tieši viņam domāts atbalsts. Balstoties uz jaunieša prasmēm, interesēm, iespējamiem attīstības virzieniem un vajadzībām, jaunietim tiek izstrādāta individuālo pasākumu programma, piedāvājot piemērotus atbalsta pasākumus.

Jaunieši savu individuālo pasākumu programmu īstenošanas procesā apgūst amatniecības prasmes Kandavas novada amatnieku biedrībā, apmeklē dažādus kursus prasmju un interešu pilnveidošanai, gūst pieredzi līdzdarbojoties jauniešu centra „Nagla” ikdienas un svētku aktivitātēs, tiek noskaidroti nākotnes profesiju virzieni pie karjeras konsultanta, gūst psihologa atbalstu un iesaistās daudzās citās aktivitātes.

Vairāk par projektu:

Projekta mērķis ir attīstīt mērķa grupas jauniešu prasmes un veicināt viņu iesaisti izglītībā, tai skaitā aroda apguvē pie amata meistara, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vai Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) īstenotajos Jauniešu garantijas projektu pasākumos vai Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotajos aktīvajos nodarbinātības vai preventīvajos bezdarba samazināšanas pasākumos, kā arī nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru darbībā.

Projekta finansējuma saņēmējs ir Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) un projektu īsteno sadarbībā ar pilsētu vai novadu pašvaldībām vai pašvaldību apvienībām (sadarbības partneri), kas projekta īstenošanā iesaista pašvaldību stratēģiskos partnerus (valsts un pašvaldību institūcijas, biedrības, nodibinājumi, jauniešu centri, sociālie partneri un uzņēmēji). Kandavas novada dome ir viens no JSPA sadarbības partneriem. Projekta īstenošanas laiks ir līdz 2020.gada 31.oktobrim.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top