vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgTrešdiena 23.09.2020
Vanda, Veneranda, Venija

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Projekts “Infrastruktūras izveide antropogēnās slodzes samazināšanai pie Abavas upes Kandavā”07.01.2020

Kandavas novada dome sadarbībā ar Latvijas vides aizsardzības fonda administrāciju īsteno projektu “Infrastruktūras izveide antropogēnās slodzes samazināšanai pie Abavas upes Kandavā”, Nr. 1-08/407/2018, kura mērķis ir izveidot pastaigu laipas Kandavā, pie Abavas upes, samazinot antropogēno slodzi (cilvēku radītu iedarbību) bioloģiski vērtīgajos zālājos un nodrošinot publisko ūdeņu vides pieejamību gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem.

 Projekta ietvaros ir izveidota laipa uz gulšņiem, laipa uz balstiem un pontons. Papildus projekta īstenošanas vietā ir uzstādīts sols, atkritumu urna un informatīvais stends.

 Paskaidrojuma raksta izstrādi un autoruzraudzību veica SIA “BM-Projekts”, būvdarbus SIA “SMART ENERGY” un būvuzraudzību SIA “RS Būvnieks”. Projekta kopējās izmaksas ir 48 256,40 EUR (tajā skaitā PVN), Latvijas vides aizsardzības fonda līdzfinansējums ir 34 400,00 EUR un Kandavas novada domes līdzfinansējums ir 13 856,40 EUR.

Silva Ivuškāne, projektu vadītāja 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top