kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg

Pirmdiena 20.01.2020
Oļģerts, Orests, Aļģirds, Aļģis

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā gada griezumā07.01.2019

Kandavas novada dome īsteno projektu „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”, Nr.9.2.4.2/16/I/080.

     Šajā gadā tika noorganizēti 17 semināri par atkarību mazināšanu, septiņi semināri par sirds asinsvadu slimību profilaksi, pieci semināri par garīgās veselības profilaksi, 186 nodarbības par garīgās veselības veicināšanu (tai skaitā nodarbību cikls ģimenēm veselīgu savstarpējo attiecību būvēšanai, nodarbības bērniem ar siltajām smiltīm, fiziskās aktivitātes sociālajam riskam pakļautajiem bērniem un citas nodarbības), septiņi semināri par reproduktīvo veselību, 45 nodarbības par veselīgu uzturu gan pieaugušajiem, gan bērniem, 47 peldēšanas apmācības nodarbības skolēniem, 49 vasaras sporta veidu nodarbības (tai skaitā nūjošana, Crossfit, vingrošana svaigā gaisā, orientēšanās spēle, nodarbības par pareizu skriešanu, treniņa plāna izstrādāšanu), novadītas 18 vingrošanas nodarbības fizioterapeita vadībā, kā arī septiņi izglītojoši semināri par veselības veicināšanas iespējām un nozīmi. 2019.gadā tiek plānotas divas slēpošanas un četras slidošanas nodarbības, ja būs atbilstoši laika apstākļi.

       2018.gada decembrī tika iesniegti projekta grozījumi saskaņošanai Centrālai finanšu un līgumu aģentūrai sadarbībā ar Veselības ministriju, kas paredz izmaiņas 2019.gada aktivitātēs, ar mērķi iesaistīt ģimenes, pensionārus un citus interesentus. Ja šie grozījumi tiks apstiprināti, tad projekta ietvaros tiks piedāvātas dažādas bezmaksas nodarbības un pasākumi, piemēram, zumba, pilates, ūdens vingrošana senioriem, veselīga uztura nodarbības un fiziskās aktivitātes grūtniecēm un jaunajām māmiņām, kā arī ģimenes veselības dienas, onkoloģisko slimību profilaksei veltīts pasākums un citas aktivitātes, kuras līdz šim ir bijušas saistošas interesentiem.

 Projekta „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā” mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumiem visiem Kandavas novada iedzīvotājiem, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot aktivitātes Kandavas novadā.

Projekts tiek īstenots, laika periodā no 2017. gada 7. jūnija līdz 2019. gada 30. decembrim, iesaistot dažādās aktivitātēs vismaz 1443 Kandavas novada iedzīvotājus.

Kopējais projekta pieejamais finansējums ir 100 829,00 EUR, tai skaitā Eiropas Sociālā fonda finansējums 85 704,65 EUR apmērā un valsts budžeta finansējums 15 124,35 EUR apmērā.

       Inita Tamsone projektu vadītāja

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top