kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Svētdiena 29.05.2022
Raivis, Raivo, Maksis

Kandavas novada vēstnesis

PuMPuRS aktualitātes 2020./2021.mācību gadā10.09.2020

pumpurs2.jpgKandavas novada dome jau trešo gadu iesaistījusies darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.4. specifiskā atbalsta mērķa “Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus” projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” īstenošanā.

Projektā iesaistītas sešas Kandavas novada vispārizglītojošās skolas (Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola, Kandavas Reģionālā vidusskola, Cēres pamatskola, Zantes pamatskola, Zemītes sākumskola, Vānes pamatskola).

Atbilstoši noteiktajiem riskiem, katram projektā iesaistītajam skolēnam pedagogs veido individuālo atbalsta plānu vienam semestrim, kuru pēc nepieciešamības var pārskatīt un turpināt darbu ar skolēnu arī nākamajos semestros. Atbalsta pasākumi ietver konsultācijas mācību priekšmetos, kā arī projekta ietvaros iespējams segt transporta, ēdināšanas un naktsmītņu izmaksas. Visbiežāk skolas izmanto iespēju sniegt papildu individuālās konsultācijas un izskaidrojošo darbu dažādos mācību priekšmetos. Projekts “PuMPuRS” veidots ar mērķi ne tikai sniegt individuālu atbalstu skolēniem, bet arī atbalstīt pedagogus, veicinot kopīgi veidotās atbalsta sistēmas ilgtspēju.

Sīkāka informācija par projektu: www.pumpurs.lv

pumpurs1.jpg

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top