kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Svētdiena 29.05.2022
Raivis, Raivo, Maksis

Kandavas novada vēstnesis

Raitis Priede

raitis_priede.jpgRaitis Priede ir īstens novadnieks, šeit dzimis, uzaudzis, mācījies Kandavas vidusskolā un tepat savā dzimtajā vietā iesakņojies uz palikšanu. Nu jau piecus gadus strādā Zemītes pamatskolā par saimnieku. Ar lielu atbildības sajūtu veic uzticētos pienākumus, ir atjautīgs, radošs un mērķtiecīgs. Strādājot par saimnieku skolā, veicinājis skolēnu lietderīga laika izmantojumu, iesaistot tos kopīgā sadarbībā, veidojot draudzīgas attiecības skolēnu starpā. Raitis aktīvi piedalās pagasta aktivitātēs, neviens sporta pasākums novadā nav noticis bez Raita vadībā darinātajām lielajām galda spēlēm. Viņš ir idejas autors, projektētājs un realizētājs. Ar prieku Raitis iesaistījās pagasta iedzīvotāju forumā un brīvprātīgi piekrita izgatavot un uzstādīt soliņus dažādās pagasta vietās, atjaunoja arī informatīvos stendus. Raitis ir gatavs palīdzēt arī grūtībās nonākušam garāmbraucējam, nedomājot par atlīdzību. Viņam ir zelta rokas un prāts, Raitis ir cilvēks, kam rūp arī līdzcilvēku labklājība un labsajūta.

2018. gadā Raitis Priede apbalvots ar Kandavas novada Pateicību par iejūtību, atsaucību, labdarību un aktīvu līdzdalību pagasta un novada sabiedriskās dzīves norisēs.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top