pavasara-foto-majas-lapai5.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Īsteno remigrācijas projektu26.02.2020

eka_svarkovska.jpgKandavas novadā uzsākusies projekta “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās” īstenošana. Lai aktualizētu remigrācijas jautājumu risināšanu un veicinātu iedzīvotāju izpratni un līdzdalību, projekta ietvaros tiks organizētas dažādas aktivitātes:

Proti, šobrīd tiek veidota dokumentāla īsfilma “Dzīve ārpus Latvijas robežām, un atgriešanās Latvija, Kandavā…” par remigrantu ģimenēm, kas atgriezušās Kandavā un Latvijā pēc īsākas un garākas prombūtnes. Filmā par dzīvi ārvalstīs, un sajūtām atgriežoties, stāsta septiņas ģimenes. Var tikai apbrīnot drosmi un pozitīvās emocijas, kas jūtamas katrā ģimenē. Darbaprieks un mīlestība pret saviem tuviniekiem un dzimto zemi dominē katrā stāstā. Filmu veido “9 pakalnu studija”, sadarbībā ar Kandavas novada domi, un tās pirmizrāde plānota Kandavas kultūras namā aprīļa sākumā.

ilze_gotfrida.jpgFilmā redzēsim Ilzi Gotfrīdu, Baibas Rulles, Daces Pereras, Ekas Svarkovskas ģimeni, kā arī kosmetoloģi Madaru Siliņu-Priedīti, Maiju Dauģeli no Matkules pagasta un uzņēmēju Anitu Meieri. (bildes nosūtīšu ko pielikt vizuāli)

Drīzumā, sadarbībā ar mākslinieci Baibu Rulli, kas pati pabijusi ārvalstīs, tiks sagatavoti un izdoti informatīvie materiāli/bukleti par remigrantu iespējām Kandavas novadā, Rīgas plānošanas reģionā un Latvijā.

9.maijā tiks organizēta dienas nometne remigrantu ģimenēm ar bērniem, kuras laikā notiks dažādas radošās darbnīcas un sporta aktivitātes, lekcija vecākiem un kopīga vakariņošana. Lūdzam ģimenes, kas atgriezušās Kandavas novadā, pieteikties dalībai nometnē līdz 20. aprīlim pa tālruni: 26350440, vai rakstīt e-pastā: info@kandava.lv

dace_pereas_gim.jpgAprīlī projekta īstenotāji – Kandavas novada domes un biedrības “Kandavas attīstībai” pārstāvji, dosies vizītē pie latviešu diasporas, atgādinot par latviešu tradicionālo ēdienu gatavošanu un tradīcijām.

Kandavas novada dome sadarbībā ar Rīgas plānošanas reģionu projektu īstenos līdz 2020. gada maijam. Projekta kopējās izmaksas ir 6450 eiro, kas tiks segtas no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansējuma.


a.jpgaa.jpgkandava_logo_7.jpg

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top