kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Svētdiena 29.05.2022
Raivis, Raivo, Maksis

Kandavas novada vēstnesis

Remigrācijas sekmēšanai izdots buklets “Atbalsta iespējas, atgriežoties Kandavas novadā”01.07.2020

dsc_0007.jpgKandavas novadā turpinās projekta “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās” īstenošana.

Lai aktualizētu remigrācijas jautājumu risināšanu un veicinātu iedzīvotāju izpratni un līdzdalību, projekta ietvaros tiek organizētas dažādas aktivitātes. Neskatoties uz to, ka vīrusa COVID 19 pandēmijas laikā noteiktā ārkārtas situācija aizkavēja projekta īstenošanas gaitu, darbs turpinās, un ir saņemts pagarinājums no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas projekta norisei līdz septembra sākumam.

Proti, šobrīd noris darbs pie dokumentālās īsfilmas “Dzīve ārpus Latvijas robežām, un atgriešanās Latvija, Kandavā…” par remigrantu ģimenēm, kas atgriezušās Kandavā un Latvijā pēc īsākas un garākas prombūtnes noslēguma, un sākotnēji tiks demonstrēta dienas nometnē remigrantu ģimenēm ar bērniem jūlija vidū. Nometnes laikā notiks arī dažādas radošās darbnīcas un sporta aktivitātes, lekcija vecākiem un kopīga vakariņošana. Projekta ietvaros, jūnija beigās tika izveidots un izdots buklets remigrācijas sekmēšanai “Atbalsta iespējas, atgriežoties Kandavas novadā”. Bukletā var saņemt plašu informāciju par izglītības iespējām, sporta, kultūras un brīvā laika pavadīšanas iespējām, atbalsta iespējām uzņēmējdarbības attīstībai un sociālajiem pakalpojumiem Kandavas novadā. Bukleta tirāža ir 200 eksemplāru.

Projekta noslēgumā tā īstenotāji – Kandavas novada domes un biedrības “Kandavas attīstībai” pārstāvji, cer, ka varēs doties vizītē pie latviešu diasporas, atgādinot par latviešu tradicionālo ēdienu gatavošanu un tradīcijām.

Projekta kopējās izmaksas ir 6450 eiro, kas tiks segtas no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansējuma, sadarbībā ar Rīgas Plānošanas reģionu.

kandava_remigracija_logo_2_1.jpg

dsc_0008.jpg

dsc_0007.jpg
facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top