kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg

Noslēgusies Rietumu līgas- Kurzemes radio līgas devītā sezona11.04.2018

Noslēgusies devītā Rietumu līgas- Kurzemes radio līgas sezona, kuru organizē Sporta Klubs “Kandava” ar Kandavas novada domes atbalstu.

Finālsacensības šogad norisinājās Kandavā, kur fināla četriniekā iekļuva Bērzi Pluss/Ventspils, LPPP/Nīca, BK Tukums un Pāvilostas novada komandas. Lai gan fināla četriniekā neiekļuva mūsējie- SK Kandava komanda, Kandavas jaunajiem basketbolistiem, kas sekmīgi cīnās arī LJBL, šī bija ļoti vērtīga pieredze. Interesanti, ka finālā neiekļuva Liepājas SSS komanda, kurā spēlē vairāki LBL 1 spēlētāji.

Pirmajā pusfinālā dramatiskā spēlē Bērzi Pluss/Ventspils ar rezultātu 74:68 pārspēja BK Tukums komandu. Otrajā pusfināla spēlē Pāvilostas novada komanda piekāpās Liepājas PPP/Nīca komandai ar rezultātu 58:70

Nākamajā, finālu dienā, spēlē par 3.vietu Pāvilostas novads, pārspējot BK Tukums ar rezultātu 81:73, ieguva bronzas medaļas. Pēc šīs spēles norisinājās PRO basketball trīspunktu metienu konkurss, kurā no katras komandas piedalījās četri dalībnieki. Priekšsacīkstēs labāko rezultātu uzrādīja BK Tukums spēlētājs A.Zirnītis. Tomēr finālā, otro gadu pēc kārtas, uzvaru svinēja LPPP/Nīca spēlētājs V.Pusaudzis. Pirms lielā fināla spēli aizvadīja MAXIBASKETBOLS KUNGI 60+. Tukumnieku komanda bija pārliecinoši spēcīgāka pār Ķekavas veterānu komandu, gūstot uzvaru ar rezultātu 66:38.

Finālspēle izvērtās spraiga, kur tikai spēles galotnē uzvaru pār Bērzi Pluss/Ventspils komandu izcīnīja Liepājas PPP/Nīca komanda (77:86), kļūstot par šī gada Rietumu līgas – Kurzemes radio līgas čempioniem!

Spēles pātraukumā notika skatītāju konkurss, kura uzvarētājs no SIA „Priedaine N” īpašnieka N.Štoferta balvā saņēma veļas mazgājamo mašīnu. Konkursa finālā piedalījās 14 skatītāji (pavisam tiesības piedalīties finālā bija izcīnījuši 20 skatītāji un tiesneši, kā arī iespēja tika dota visiem veterānu spēles dalībniekiem). Uzdevums vienkāršs – jāiemet āķa metiens no soda metiena līnijas. Notika negaidītākais. Vienīgā, kas šo uzdevumu veica sekmīgi, bija 9 gadus vecā Maija Aploka no Vērgales. Uz Armanda Krauliņa konkursa jautājumu, kurš ir visu laiku labākais Latvijas āķa metiena izpildītājs (J.Ostrouhs), pareizi atbildēja Ķekavas veterānu komanda.

Čempionāta simboliskais piecinieks: K.Eņģelis (SK Kandava), E.Horeliks (BK Tukums), V.Pusaudzis (LPPP/Nīca), J.Zemels (Bērzi Pluss/Ventspils), R.Kabiņeckis (Pāvilostas novads). Par čempionāta MVP (vērtīgāko spēlētāju) kļuva R.Kalējs (LPPP/Nīca).

Uzvarētājus apbalvoja Kandavas novada domes priekšsēdētājas vietniece G.Cīrule un Kurzemes radio valdes loceklis Edgars Čeporjus. Paldies Kandavas novada domei, Kurzemes Radio, sporta klubam „Kandava”, viss.lv - Jānim Priedniekam, sporta preču veikalam „Sporta punkts”, „PRO BASKETBALL”- Salvim Mētram, SIA „AGREGARRE”- Robertam Redko, konditorejai „Ieviņa”- Inetai un Ancei Feldmanēm, kafejnīcai „PILS” – Olgai un Andulim Gailīšiem, Guntaram Indriksonam un firmai „ABBAS”, SIA „Priedaine N” - Normundam Štofertam, Z/S „Strautiņi” - Agrim Ribam, DJ Uģim Gūtšmitam, fotogrāfam Annai Adriānai Mucenekai, RED BULL meitenēm, kā arī Indulim Matīsam un visiem Kandavas sporta halles darbiniekiem, par atbalstu visa čempionāta laikā un skaistajām balvām!

Uz tikšanos nākamajā, jau desmitajā, sezonā!

Galvenais tiesnesis un organizators J.Bambis

                          

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top