faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Noslēgusies Rietumu līgas- Kurzemes radio līgas devītā sezona11.04.2018

Noslēgusies devītā Rietumu līgas- Kurzemes radio līgas sezona, kuru organizē Sporta Klubs “Kandava” ar Kandavas novada domes atbalstu.

Finālsacensības šogad norisinājās Kandavā, kur fināla četriniekā iekļuva Bērzi Pluss/Ventspils, LPPP/Nīca, BK Tukums un Pāvilostas novada komandas. Lai gan fināla četriniekā neiekļuva mūsējie- SK Kandava komanda, Kandavas jaunajiem basketbolistiem, kas sekmīgi cīnās arī LJBL, šī bija ļoti vērtīga pieredze. Interesanti, ka finālā neiekļuva Liepājas SSS komanda, kurā spēlē vairāki LBL 1 spēlētāji.

printēt Lasīt visu ziņu

SIA "Priedaine N" skatītāju konkursa uzvarētāja Maija Aploka09.04.2018

7. aprīlī Kandavas sporta hallē norisinājās Sporta kluba Kandava" organizētā -  Rietumu līgas Kurzemes radio līgas FINAL FOUR finālsacensības basketbolā. Visas sezonas garumā sadarbībā ar firmu "Priedaine N "notika skatītāju konkurss  "VECMEISTARA ĀĶIS", kur balvā, uzvarot, varēja iegūt veļas mazgājamo mašīnu. Visas sezonas garumā kopā uz finālu kvalificējās 20.dalībnieki. Uz finālu bija ieradušies 14. dalībnieki. Par uzvarētāju tika kronēta jaunākā dalībniece Maija Aploka no Vērgales. Apsveicam ar balvu un lai labi kalpo!!!


printēt Lasīt visu ziņu galerija (40)

PRO BASKETBALL trīspunktu metienu konkurss09.04.2018

7. aprīlī Kandavas sporta hallē norisinājās Sporta kluba Kandava" organizētā Rietumu līgas Kurzemes radio līgas FINAL FOUR finālsacensības basketbolā. Sadarbībā ar sporta preču veikalu "PRO Basketball" jau otro gadu norisinājās trīspunktu metienu konkurss. No katras komandas piedalījās četri metienu izpildītāji un Andris Eglītis no Ķekavas, kas pārstāv MAKSIBASKETBOLS KUNGI 60+. Uz finālu kvalificējās trīs dalībnieki Vairis Pusaudzis un Matīss Caune no LPPP/Nīca komandas un  Aivis Zirnītis no BK Tukums. Jau otro gadu nepārspēts un divkārtējais čempions Vairis Pusaudzis. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (57)

FINAL FOUR Kandava spēle par 1. - 2. vietu Bērzi Pluss/ Ventspils pret LPPP/Nīca

07.04.2018 14:45 - 17:00 kur : Kandavas sporta halle

Bērzi Pluss/ Ventspils pret LPPP/NĪCA , rezultāts 77 : 86


Sezonas rezultatīvākais spēlētājs Jānis Zemels no Bērzi Pluss/Ventspils.

Simboliskais piecinieks:  

  • 1. Jānis Zemels - Bērzi Pluss/Ventspils
  • 2. Eduards Horeliks - BK Tukums
  • 3. Raivis Kabiņeckis - Pāvilostas novads
  • 4. Vairis Pusaudzis - LPPP/Nīca
  • 5. Kristaps Enģelis - Sk Kandava


Turnīra MVP  spēlētājs -  Raivis Kalējs no LPPP/Nīca komandas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (152)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top