kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Ceturtdiena 26.05.2022
Varis, Eduards, Edvards

Kandavas novada vēstnesis

Paziņojums par sabiedrības līdzdalības procesu Kandavas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2014.-2033.gadam izstrādei07.08.2013

Kandavas novada dome uzsāk Kandavas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas izstrādi, kā to paredz 13.10.2011. likums "Teritorijas attīstības plānošanas likums", nosakot, ka vietējās pašvaldības līdz 2013. gada 31. decembrim nodrošina ilgtspējīgas attīstības stratēģiju izstrādi.

Attīstības plānošanas dokuments tiek izstrādāts laika posmā līdz 2013. gada decembrim, pamatojoties uz Kandavas novada domes 27.06.2013. lēmumu „Par Kandavas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas izstrādes uzsākšanu” (protokols Nr. 8).

Šī plānošanas procesa mērķis ir izstrādāt Kandavas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģiju saskaņā ar spēkā esošo Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām.

Attīstības plānošanas dokumenta plānotais darbības termiņš ir 2014.- 2033. gads.

Iedzīvotājus un visus interesentus aicinām izmantot šādas sabiedrības līdzdalības iespējas:

  1. Viedokļa izteikšana un priekšlikumu iesniegšana par Kandavas novada ilgtermiņa (līdz 2033. gadam) nākotnes redzējumu;
  2. Piedalīšanās Kandavas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas sabiedriskās apspriešanas pasākumos, t.sk. sanāksmēs.

Lūdzam iesniegt savus priekšlikumus līdz 2013. gada 16. augustam elektroniski sūtot informāciju uz e-pasta adresi maija.liepa@kandava.lv, telefoniski 63182026 vai rakstiski, adresējot to Kandavas novada pašvaldībai, Dārza iela 6, Kandava, Kandavas novads, LV-3120, norādot kontaktinformāciju (vārdu, uzvārdu, adresi, tālruni un e-pastu).

Precizēta informācija par sabiedrības līdzdalības iespējām tiks ievietota Kandavas novada pašvaldības mājas lapā www.kandava.lv, nosūtīta uz sabiedrības pārstāvja norādīto e-pastu un publicēta pašvaldības laikrakstā „Kandavas novada vēstis”.

Kandavas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas projekta publiskā apspriešana notiks pēc minētā projekta sagatavošanas (saskaņā ar laika grafiku, to plānots organizēt 2013. gada oktobrī), kad tiks organizētas sanāksmes- tikšanās ar iedzīvotājiem.

Par sabiedrības līdzdalību atbildīgā amatpersona un Kandavas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas izstrādes vadītājs ir Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top