kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Svētdiena 18.04.2021
Laura, Jadviga

Kandavas novada vēstnesis

Konkurss “Sakoptākā sēta Kandavas novadā”

Foto no 2015. gada konkursa

Foto no 2015. gada konkursa "Sakoptākā sēta", Kandavas novada Matkules pagasta lauku māja "Lielskudras"

Konkurss “Sakoptākā sēta Kandavas novadā” bija tradicionāls Kandavas novada domes organizēts konkurss ikvienam Kandavas novada iedzīvotājam, kas tiecas sakopt savu dzīvesvietu, pilnveidot to un padarīt baudāmāku arī garāmgājēju, līdzcilvēku skatam. 

Konkursa darbības laiks bija no 1996.g. līdz 2016.gadam un tā mērķis- noskaidrot sakoptākās lauku sētas, zemnieku saimniecības, uzņēmumu teritorijas, iestādes, viesu mājas, individuālās dzīvojamās mājas un daudzdzīvokļu mājas Kandavas pilsētā un pagastos, popularizēt sakoptākos īpašumus Kandavas novadā un ārpus tā, ieinteresēt un iesaistīt Kandavas novada iedzīvotājus labiekārtot un sakopt sev piederošos īpašumus, kā arī veicināt iedzīvotājus pievērsties videi draudzīga īpašuma apsaimniekošanā.

Ik gadu tika izsludinātas 5 kategorijas, kurās iedzīvotāji varēja pieteikt vērtējumam savu vai kaimiņa, drauga, tuvinieku īpašumu. Kategorijas aptvēra gan daiļdārzus viensētās, individuālās dzīvojamās mājas, gan daudzdzīvokļu mājas, viesu mājas, zemnieku saimniecības, kā arī iestādes un uzņēmumus. Pēc pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām Vērtēšanas komisija (Komisijas sastāvs tika izveidots uz rīkojuma pamata) izbraukāja un apskatīja pieteiktos objektus, pēc noteiktiem kritērijiem tos izvērtējot. Konkursa laureāti tika sveikti un godināti Kandavas novada gadskārtējos zemnieku un  uzņēmēju svētkos novembrī.

Galvenā balva- vienas dienas ekskursija pa Latviju.

Konkurss notika laika posmā no 1.jūlija līdz 1.septembrim un tas tika izsludināts Kandavas novada pašvaldības mājas lapā www.kandava.lv un informatīvajā izdevumā „Kandavas Novada Vēstnesis”.

Kandavas novada domes konkursa „Sakoptākā sēta” NOLIKUMS šeit


facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Rīgas plānošanas reģionsPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadāPumpurs
back to top