faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Circle K degvielas uzpildes stacijas atklāšana Kandavas pagriezienā15.06.2017

15.jūnijā plkst. 12:00 svinīgi tika atklāta jaunā Circle K degvielas uzpildes stacija Kandavas pagasta Mazcuntēs, kas pilnībā ieguvusi jaunā zīmola izskatu.

Pasākumu atklāja Kandavas Deju skolas mazie dejotāji ar jautru deju. Apsveikuma uzrunu sacīja Kandavas novada domes izpilddirektors Egils Dude. Sarīkojuma vadītājs iepazīstināja ar Circle K komandu un pēc sarkanās lentas pārgriešanas, aicināja visus sapulcējušos nobaudīt atklāšanas kūku un aromātiskas kafijas tasi.  

2012. gadā mazumtirdzniecības uzņēmumu Statoil Fuel & Retail pārņēma viens no pasaules lielākajiem ērtas iepirkšanās un mazumtirdzniecības uzņēmumiem Alimentation Couche-Tard, un līdz ar uzņēmuma iegādāšanos tika iegūtas tiesības izmantot Statoil nosaukumu vien ierobežotu laiku.  Circle K šobrīd ir viens no lielākajiem un pasaulē pazīstamākajiem uzņēmuma Couche-Tard zīmoliem, un ar šādu nosaukumu pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados klientu apkalpošana tika uzsākta Arizonā, ASV.

Šobrīd Circle K atrodams vairāk nekā 20 valstīs dažādās pasaules daļās.

Circle K Latvia degvielas uzpildes stacijas turpmāk būs daļa no starptautiska uzņēmuma ar turpat 15 000 veikaliem un degvielas uzpildes stacijām, kurās strādā 100 000 mazumtirdzniecības darbinieku.

 

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top