faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Labiekārto skvēru Lielā ielā Kandavā24.10.2017

Tāds izskatīsies skvērs pēc labiekārtošanas
Tāds izskatīsies skvērs pēc labiekārtošanas

Tiek labiekārtots skvērs Kandavā Lielā ielā 23a pretī mozaīkas sienai. Projekta gaitā demontēti esošie gājēju ietves posmi un esošā apstādījuma zona. Saglabājot esošo gājēju celiņu struktūru un virzienus, projektā paredzēts izbūvēt nelielu bruģētu ovālas formas laukumu un apstādījumu dobi. Apstādījumu dobes norobežojošā konstrukcija būs monolīta dzelzsbetona elementi ar koka dēļu sēdekļiem.

Pie projektējamā centrālā laukuma plānots izveidot mākslinieciski veidotu betona solu ar galdiņu. Sola virsma paredzēta ar koka dēļu segumu- sēdekli. Projektējamajā skvēra teritorijā uzrādītas piecas vides objektu izvietojuma vietas. Objekti tiks ievietoti pakāpeniski, laika gaitā. 

Šogad Kandavas Mākslas plenērā jau tapuši divi objekti ar mozaīkām- gliemezis un bizbizmārīte, kas patreiz atrodas pie novada muzeja un vēlāk, pēc skvēra labiekārtošanas, tiks pārvesti uz iezīmētajām vietām.

Projekts paredz jauna teritorijas apgaismojuma izbūvi ar divām laternām.

Būvdarbus veic SIA “Kandavas ceļi”. 

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top