6-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Sestdiena 03.12.2022
Raita, Jogita, Evija

Kandavas novada vēstnesis

Latvijas Mākslas akadēmijas studentu prakse Kandavā13.06.2017

dsc_0152.jpgNo 6.līdz 14.jūnijam Kandavā norisinās Latvijas Mākslas akadēmijas Vides dizaina nodaļas 1. un 3. kursa studentu vasaras prakse, kurā piedalās arī docente Baiba Bogdāne un gleznotājs, emeritētais profesors Jānis Andris Osis.              

Ikviens interesents tiek aicināts uz prakses noslēguma izstādes atklāšanu trešdien, 14.jūnijā. plkst. 15:00 Kandavas promenādē šķūnītī pie bērnu laukuma. Šī vieta nav izvēlēta nejauši, jo iespējams, tur nākotnē būs kāds jauns apskates objekts. 


Praksi ievadīja tikšanās ar Kandavas novada domes un Kultūras pārvaldes vadību, lai vienotos par prakses uzdevumiem. Šī ir iespēja Kandavas novada pašvaldībai veidot sadarbību ar mākslas studentiem, lai tie savas mācību prakses ietvaros iepazītu, novērtētu Kandavas pilsētvidi, tās mākslas un tūrisma objektus, kā arī saņemt  ieteikumus Kandavas vizuālā tēla uzlabošanai.

Divu dienu garumā prakses dalībnieki tika iepazīstināti ar Kandavas novada vērtībām, simboliem, skaistākajām un nozīmīgākajām vietām, kā arī nākotnes iecerēm.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top