faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Par ūdens komercuzskaites mēraparātu uzstādīšanu03.02.2016

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka 2016.gada 1.janvārī ir stājies spēkā Ūdenssaimniecības pakalpojumu likums, kas nosaka ūdenssaimniecības pakalpojumu sniedzējam par pienākumu uzstādīt komercuzskaites mēraparātus piederības robežās komercuzskaites mēraparāta mezglā, pēc kā jāveic norēķini par sniegtajiem ūdenssaimniecības pakalpojumiem.

Atbilstoši spēkā esošajām tiesību normām SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi”, sākot ar 2016. gada februāri, uzstādīs ūdens komercuzskaites mēraparātu (kopējo skaitītāju) uz dzīvojamās mājas pievada dzīvojamajām mājām Kandavas novadā, kurām vēl nav uzstādīti kopējie skaitītāji.

Sakarā ar minēto, lūdzam Kandavas novada dzīvojamo māju dzīvokļu īpašniekus nodrošināt savu pārstāvja (pilnvaroto personu, mājas vecāko un/vai pārvaldnieku) klātbūtni komercuzskaites mēraparāta rādījumu fiksēšanai (uzņemšanai), no kā tiks aprēķināts Jūsu īpašumā patērētā ūdens daudzums.

Gadījumā, ja norādītajā laikā Jūsu pārstāvis neieradīsies uz komercuzskaites mēraparāta rādījumu fiksēšanu (uzņemšanu), tiks uzskatīts, ka Jūs piekrītat fiksētajiem (uzņemtajiem) skaitītāja rādījumiem un Jums nav pretenzijas attiecībā uz sākotnēji fiksēto (uzņemto) rādījumu.

Dzīvojamo māju īpašniekiem lūdzam sekot līdzi SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” paziņojumiem, kas tiks izsūtīti mājas vecākajiem, pārvaldniekiem un nodrošināt mājas vecāko, pārvaldnieku klātbūtni dzīvojamo māju kopējo ūdens skaitītāju rādījumu fiksēšanā paziņojumā norādītajos laikos.

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi”

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top