rudens-foto11.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Seila Šenberga

seila_senberga_2.jpgSeila Šenberga no 2015.gada strādā par Montesori pedagogu Kandavas novada sociālajā dienestā. Darba biedri atzīst, ka viņiem ir paveicies, ka komandā ir tik zinoša, sirsnīga, zinātkāra, gudra speciāliste, kas savu darbu dara no sirds un ar mīlestību. “Apbrīnas vērta ir Seilas nenogurdināmība un individuālas pieejas atrašana katram bērnam. Spēja atrast kontaktu ar ikvienu un radīt vēlmi līdzdarboties, lai sasniegtu iespējami labāku rezultātu.”- tā par savu darba kolēģi raksta sociālā dienesta vadītāja un kolektīvs. Seila ļoti lielu darbu iegulda sevis izglītošanā, jaunu pieeju un metožu ieviešanā savā darbā.

2020. gadā Seila Šenberga apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par ieguldījumu, strādājot ar bērniem Montesori programmā, radošu pieeju un jaunu metožu pielietošanu sociālajā darbā.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top