vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg

Trešdiena 29.01.2020
Valērijs, Aivars

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” siltumenerģijas lietotājiem turpmāk būs vienots tarifs08.10.2019

3.oktobrī, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” vienotu siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifu tās darbības zonā. Līdz ar to gala tarifs siltumenerģijas lietotājiem no šī gada 11.novembra būs 59,62 EUR/MWh. 

Vērtējot tarifa projektu, SPRK vairākkārtīgi komersantam pieprasīja papildu informāciju tarifu projekta precizēšanai. Tā rezultātā izskatīšanas gaitā izmaksas samazinātas par 1,57 EUR/MWh, salīdzinot ar sākotnēji iesniegto aprēķinu. Attiecīgi arī secināts, ka iesniegtie siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifi ir atbilstoši metodikai un ekonomiski pamatoti.

Komersants tarifu projektu iesniedza pēc SPRK pieprasījuma, ņemot vērā, ka 2018.gadā tika reģistrēts SPRK un saņēma licenci siltumenerģijas pakalpojumu sniegšanai Kandavas novada Kandavā, Vānes pagasta Vānes ciemā un Zantes pagasta Zantes ciemā. Līdz šim SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” tarifi nav bijuši apstiprināti SPRK.

Līdz šī gada 11.novembrim SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” spēkā ir 2017.gadā Kandavas novada domes apstiprinātie siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifi, kas ir atšķirīgi katrā pakalpojumu sniegšanas vietā, kur zemākais tarifs ir 52,38 EUR/MWh, bet augstākais – 68,48 EUR/MWh.

 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top