faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Piedāvājam aparāta pedikīru problemātiskai pēdai un citus pakalpojumus17.12.2018

Piedāvājam:

Ausu caurduršana, pīrsingi.

Aparāta pedikīrs problemātiskai pēdai; parafīna aplikācijas

Tālrunis uzziņai 26136799.

Ausu caurduršana notiek ar pilnīgi iekapsulētu sistēmu INVERNESS/ pīrsinga sistēma, kura klasificēta kā medicīniskais aprīkojums Eiropā un Amerikā/. Patentēti iekapsulēti auskari pilnīgi sterili un hermētiski iepakoti.

 

Klasiskais manikīrs, pedikīrs, parafīna aplikācijas

Gēla nagu pieaudzēšana, skaists dizains

Tālrunis uzziņai 22309944.

Mūsu adrese: Kandavā Jelgavas ielā 1C / blakus Bērnu konsultācijai/

Būsiet gaidīti!

printēt

Puratos Latvia (Pūre) aicina darbā 22.08.2018

 Puratos Group ir starptautisks uzņēmums, kas pārstāvēts vairāk kā 100 valstīs visā pasaulē. Puratos Latvia uzņēmuma pamatnodarbošanās ir augļu un ogu izejvielu ražošana jogurta, sadējuma, maizes un konditorejas pārstrādes uzņēmumiem. Tāpat Puratos Latvia ražo arī “Pūre” preču zīmes produktus, piedāvājot gala pārtērētājiem ievārījumus, augļu un  kafijas sīrupus, sulas un tomātu mērces. 

Aicinām darbā:   Ražošanas strādniekus

printēt Lasīt visu ziņu

Puratos Latvia (Pūre) aicina darbā 31.07.2018

Puratos Latvia( Pūre) aicina darbā ražošanas strādniekus. Pieteikšanās un vairāk informācijas, rakstot uz e- pastu puratos@puratos.lv  vai zvanot pa tālruni 63101203

printēt

SIA "Cietkoks" aicina darbā23.05.2018

Sakarā ar ražošanas jaudu palielināšanu SIA CIETKOKS aicina darbā jaunus darbiniekus. Mazākā alga strādniekiem bez pieredzes, veicot vienkāršākos darbus, ir 520 eiro “uz rokas” pēc visu nodokļu samaksas, pakotājiem – 700 eiro, mehāniķim, autoiekrāvēja vadītājam – 750 eiro, elektriķim – no 800 eiro, frontālā iekrāvēja vadītājam – 850 eiro.

Jau vairākus gadus Kandavas pagastā pie Valdeķiem savu darbību veic kokapstrādes uzņēmums SIA CIETKOKS. Uzņēmums nodarbojas ar bērza koka apstrādi – pamatā tiek zāģēti, kaltēti un eksportēti dēļi, kā arī daļa materiāla pēcapstrādes cehā tiek pārstrādāta mēbeļu komponentēs.

Šobrīd uzņēmums ir stabila darba vieta gandrīz astoņiem desmitiem Kandavas un apkārtējo novadu iedzīvotājiem. Lielākā daļa no tiem strādā vairāk kā 3 gadus. Šādu darbinieku uzticību SIA CIETKOKS nopelnījis, pateicoties motivējošai atalgojuma sistēmai un līmenim. Ir dzirdēts, ka pie mums ir jāstrādā garas stundas. Jā, mēs strādājam 10 stundas dienā, taču par virsstundām, protams, godīgi tiek samaksāta dubultā likme, tādā veidā ļaujot palielināt katra darbinieka atalgojumu. Atalgojums pilnā apmērā tiek pārskaitīts uz banku kontiem, tiek nomaksāti visi nodokļi, nodrošinot darbinieku sociālās garantijas.

printēt

Par labām cenām iepērk ābolus03.10.2017

Par vislabākajām cenām pērkam jebkādus rudens un ziemas šķirņu ābolus. Piebraucam pie Jums, vajadzības gadījumā- lasām paši. Samaksa tūlītēja.

Zvanīt jebkurā laikā, telefons- 28281055.

Ceram uz labu sadarbību. Nepūdēsim naudu zemē!

printēt

PĀRDOD02.10.2017

Eļļu, smērvielu, dzesēšanas šķidrumu, vējstiklu mazgāšanas šķidrumu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, Jelgavas ielā 1c, Kandava.

Kontaktu tālrunis : 26520116, 29253976.

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top