ziemas-foto-majaslapai11.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Svētdiena 29.05.2022
Raivis, Raivo, Maksis

Kandavas novada vēstnesis

Pamata sociālās palīdzības pabalsti08.07.2021

par_pabalstiem.jpgPamata sociālās palīdzības pabalsti:

Garantētā minimālā ienākuma (GMI) pabalsts ir materiāls atbalsts naudas izteiksmē minimālo ikdienas izdevumu apmaksai. GMI slieksnis ir 109 euro pirmajai vai vienīgajai personai mājsaimniecībā un 76 euro katrai nākamajai personai mājsaimniecībā. Plašāka informācija par GMI šeit.


Mājokļa pabalsts ir viens no diviem pamata sociālās palīdzības pabalstiem (otrs ir garantētā minimālā ienākuma (GMI) pabalsts), kas tiek izmaksāts no pašvaldības budžeta līdzekļiem. Priekšnosacījums mājokļa pabalsta saņemšanai ir mājsaimniecības materiālās situācijas izvērtēšana, sagatavojot iztikas līdzekļu deklarāciju, un izdevumus par mājokli  apliecinošu rēķinu un cita veida pierādījumu uzrādīšana pašvaldības sociālajā dienestā. Plašāka informācija par Mājokļa pabalstu šeit.

Infografika "Pamata sociālās palīdzības pabalsti. Kam pienākas" šeit.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top