kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg

Orientējies pa Kandavu - atzīmējies ar viedtālruni!05.05.2020

Kandavas novada Kultūras un sporta pārvalde sadarbībā ar orientēšanās klubu „Ziemeļkurzeme” Kandavas pilsētas centrālajā daļā ir sagatavojusi orientēšanās poligonu. Tajā izvietoti 26 kontrolpunkti– nelielas, neuzkrītoši pamanāmas uzlīmes ar Nr. un QR kodu. Starts un finišs atrodas uz Kandavas tūrisma informācijas centra (Ūdens iela 2) durvīm (labajā pusē). Skatieties galeriju! 

Dalībnieka uzdevums ir atrast kontrolpunktus un atzīmēties, tā krājot punktus. Atzīmēšanās notiek, izmantojot Latvijā radītu mobilo aplikāciju „Qrenteerings” – skenējot kodus.

Informācija par aplikāciju un reģistrācija:

https://rogaining.lv/qrevents/qrpols/poligoni.htm?fbclid=IwAR1fulFcp3yvbmgcPX2aNULK2ERuXUKQmRdAez1YbFs7B_bgWO-TS4pfoCg


Jo vairāk kontrolpunktu apmeklēti, jo vairāk punktu savākts. Poligonam ir noteikts kontrollaiks – 1 stunda jeb 60 minūtes. Par katru pārtērētu minūti, viens punkts tiek zaudēts. Maksimālais kavējums - 15 minūtes.

Pasākums notiek treniņu režīmā. Rezultāti būs apskatāmi, bet apbalvošana nenotiks.

Piedalīšanās, ievērojot visus valstī noteiktos distancēšanās ierobežojumus! Esiet uzmanīgi, ievērojiet ceļu satiksmes noteikumus!

Kartes mērogs 1:5000 (1cm ir vienāds ar 50 m dabā); A4 PDF: KARTE ŠEIT  

Kontaktinformācija par karti: uvecins@gmail.com

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top