faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Teniss mani notur pie veselības!06.08.2019

No 29.jūnija līdz 6.jūlijam Ungārijas pilsētā Budapeštā norisinājās Eiropas veterānu čempionāts galda tenisā, kurā labu sniegumu uzrādīja kandavniece Austra Birzniece.

Sieviešu dubultspēlēs 70+ grupā, Austra kopā ar Karine Seyranyan no Vācijas ieguva augsto otro vietu gandarījuma turnīrā.

Piedāvājam interviju ar Austru Birznieci.

Droši vien daudziem kandavniekiem, izlasot šo ziņu, bija liels pārsteigums, ka tu tik aktīvi nodarbojies ar sportu, precīzāk galda tenisu?!

Jā, dažs labs nāca man klāt, vaicājot, kādu piķi tad es par šo uzvaru esmu dabūjusi. Man uz to bija atbilde un pretjautājums- piķi nedabūju, bet vai zināt, cik es iztērēju, lai uz šo čempionātu aizbrauktu?!

Galda teniss jeb pingpongs ir viens no populārākajiem sporta veidiem pasaulē, kā arī jaunākais no pasaulē pazīstamākajiem sporta veidiem. Cik gadus tu jau nodarbojies ar pingpongu?

Jāsaka tā, kad mēs bijām mazi, tēvs mums Valdeķos, kur tolaik dzīvojām, uztaisīja no koka galdu, tīkliņa vietā salika ķieģeļus un no finiera izgrieza lāpstiņas. Neatceros, kur un kā, bet dabūjām vienu tenisa bumbiņu, tā pat vairs nebija tenisa bumbiņa, bet Ago līme, jo tolaik visu līmēja ar šo līmi. Spēlējām četratā, skrējām ap to galdu, kas stāvēja laukā saulē un lietū, bijām ap galdu visriņķī ieskrējuši dziļu bedri. Vēl atceros, ka reiz Aizdzires skolā, kāds jautāja, kurš zina, kas ir galda teniss. Es sacīju, ka zinu. Vai tev rakete ir? Sacīju, ka ir, bet ar to nevar spēlēt ārpus mājas. Tad man iedeva raketi un piedalījos sacensībās Kandavas internātskolā. Atklāti jāsaka, biju riktīgs zābaks, pat neatceros, kā mums tur gāja… un ar to arī viss toreiz izbeidzās.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas sporta halle
Skolas iela 12, Kandava, Kandavas novads, Latvija, LV-3120
Sporta halles, Viesnīcas, Kafejnīcas

skatīt vairāk
Cēres sporta halle
Cēres skola, Cēres pagasts, Kandavas novads, Latvija
(+371) 26239843
Sporta halles

skatīt vairāk
Kandavas novada Bērnu un jaunatnes Sporta skola
Skolas iela 12, Kandava, Kandavas novads, Latvija, LV-3120
Profesionālā izglītība

skatīt vairāk
Sporta klubs Kandava, sporta klubs
Lielā iela 36, Kandava, Kandavas novads, Latvija, LV-3120
Sporta klubi

skatīt vairāk
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top