kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgSvētdiena 12.07.2020
Indriíis, Ints, Namejs

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Novembrī plānotie ūdenssaimniecības paplašināšanas būvdarbi Kandavā!01.11.2019

Pašvaldības kapitālsabiedrība SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” informē Kandavas pilsētas iedzīvotājus, ka Novembrī turpināsies ūdenssaimniecības paplašināšanas būvdarbi pilsētā un tiks ierobežota satiksmes kustība Uzvaras, Kurzemes un Vidzemes ielās.           

Darbi tiks uzsākti nākamās nedēļas sākumā Uzvaras ielā posmā no Talsu līdz Kurzemes ielai, kurā tiks izbūvēti jauni ūdens un kanalizācijas tīkli. Kā nākamo A/S „UPB” plāno uzsākt Kurzemes ielu posmā no Uzvaras līdz Lapu ielai un tad turpināt darbus Vidzemes ielā.            

Lūdzam iedzīvotājus iepazīties ar satiksmes organizācijas shēmām un būt saprotošiem par īslaicīgajiem apgrūtinājumiem, kas rodas būvdarbu veikšanas laikā. 

Informējam, ka būvdarbi tiks veikti tikai diennakts gaišajā laikā, kad arī tiks ierobežota satiksmes kustība ielās. 

Satiksmes organizācijas shēmas- Uzvaras ielā ŠEIT, Kurzemes ielā ŠEIT un Vidzemes ielā ŠEIT           

Aicinām Kandavas iedzīvotājus pieslēgties centralizētajiem ūdensapgādes un kanalizācijas tīkliem un nākt uz komunālo saimniecību iesniegt pieteikumus par pieslēgumu izbūvi mājsaimniecībām, lai saņemtu tehniskos noteikumus un pēc pievadu izbūves un to uzmērīšanas varētu pieteikties Kandavas novada domes līdzfinansējumam, atbilstoši pašvaldības saistošajiem noteikumiem (ŠEIT).

            Kandavas pilsētas ūdenssaimniecības paplašināšanas darbi notiek Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Kandavā, II kārta” (Identifikācijas Nr. 5.3.1.0/17/I/031) ietvaros.

             Projektā tiks veikta kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu paplašināšana Kandavas pilsētas Lāčplēša, Skolas, Parka, Sabiles, Kurzemes, Vidzemes, Uzvaras, Lielā, Raiņa un Tūju ielās. Būvdarbus plānots pabeigt līdz 2020.gada vasarai. 

Informāciju sagatavoja: SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi"

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top