kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg

Covid-19 aktualitātes

Ceturtdiena 03.12.2020
Raita, Jogita, Evija

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Aptauja uzņēmējiem par pakalpojumu sniegšanu Kandavas novada iedzīvotājiem21.10.2020

Kandavas novada dome veic uzņēmēju aptauju, lai noskaidrotu vai uzņēmējiem kā privātajām kapitālsabiedrībām būtu interese nodrošināt aptaujā minētos pakalpojumus Kandavas novada iedzīvotājiem.

Aptaujā minētos pakalpojumus Kandavas novada pašvaldība nodrošina novada iedzīvotājiem ar SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” starpniecību (t.i. ūdensapgāde, siltumapgāde, kapu apsaimniekošana, santehniķa pakalpojumi u.c.).

Uzņēmēju aptauja tiek veikta saskaņā ar Valsts pārvaldes iekārtas likumā un  Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumā noteikto pašvaldības pienākumu ne retāk kā reizi piecos gados pārvērtēt katru tās tiešo līdzdalību kapitālsabiedrībās.

Lūdzam izvērtēt savas iespējas un racionāli atbildēt uz jautājumiem, lai nodrošinātu kvalitatīvu  un objektīvu esošo/potenciālo tirgus dalībnieku izvērtējumu.

Aptauja ir konfidenciāla, tās rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.

 Aptaujas anketa elektroniski pieejama mājaslapā www.kandava.lv

Izdrukātā veidā anketas pieejamas Kandavas novada domē, Dārza ielā 6.

 Aizpildītas  anketas lūdzam iesniegt līdz 2020. gada 10. novembrim sūtot elektroniski uz e-pasta adresi: sintija.kokina@kandava.lv vai personīgi iesniedzot Kandavas novada domē.   

 Jautājumu gadījumā sazinieties ar Kandavas novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāju Sintiju Kokinu, Tālr. 29175246, e-pasts: sintija.kokina@kandava.lv.

Aptaujas anketu skatīt šeit

 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top