faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novada domes vadības un speciālistu tikšanās ar uzņēmējiem

30.01.2019 16:00 kur : Kandavas kultūras nams
Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

2019. gada 30. janvārī plkst. 16:00 Kandavas kultūras nama mazajā zālē notiks Kandavas novada domes vadības un speciālistu tikšanās ar uzņēmējiem.

Darba kārtība:

1. Aktualitātes Kandavas novadā (I.Priede);
2. Kandavas novada Kultūras un sporta pārvaldes plānotie gada pasākumi ar uzņēmēju līdzdalību. Lieldienu dekorāciju izgatavošana konkursam "Zaķu festivāls" (I.Grunte, R.Rozentāls, B.Rulle);
3. Reklāmas izvietošana Kandavas novada teritorijā (B.Rulle, A.Zvejniece);
4. Biedrības "Kandavas Partnerība" plānotie LEADER projekti 2019.gadā (I.Haferberga);
5. Informācija par LAD projekta kārtu "Tūrisma attīstības veicināšana" un uzņēmumu dalību izstādē "Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019" (I.Pāža);
6. Tūrisma attīstības iespējas dabas parkā "Abavas senleja" (I.Piese).

Aicinām uzņēmējus līdz 28. janvārim pieteikt savu dalību, rakstot uz e-pastu: iveta.paza@kandava.lv vai zvanot uz mob. tālr. 29186169. 

LTRK aicina uz “Uzņēmēju dienām Kurzemē 2019”

22.03.2019 - 23.03.2019

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina pieteikties dalībai izstādē “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019”, kas norisināsies 22. un 23. martā Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39, Liepājā. “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019” šogad tiks veidots kā biznesa un karjeras iespēju festivāls ar mērķi popularizēt vietējos uzņēmumus un veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību reģionā.

“Ikgadējās Uzņēmēju dienas jau tradicionāli ir gaidīti pasākumi, jo to ietvaros vienkopus pulcējas gan reģiona uzņēmēji, gan novadu pārstāvji, kā arī iedzīvotāji ar mērķi iegūt informāciju par jaunākajām aktualitātēm, ko ikdienas ritmā bieži vien nav iespējams uzzināt,” saka LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. “Šogad pasākumā būtisks akcents tiek likts uz izglītības, prakses un darba iespējām, tāpēc aicinām pašvaldības informēt reģiona skolas par satura programmu, kas paredzēta tieši izglītības iestāžu audzēkņiem.”

printēt Lasīt visu ziņu

LAD: dots starts 27 miljonu eiro atbalstam zivsaimniecībā un akvakultūrā07.01.2019

Foto: LETA/Evija Trifanova
Foto: LETA/Evija Trifanova

Lauku atbalsta dienests (LAD) ir izsludinājis projektu iesniegumu pieņemšanu atbalsta saņemšanai dažādos Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai atbalsta pasākumos zivsaimniecībā un akvakultūrā, kur kopējais pieejamais finansējums pārsniedz 27 miljonus eiro, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Pasākuma "Zvejas un akvakultūras produktu apstrāde" astotās kārtas pieejamais publiskais finansējums ir astoņi miljoni eiro. Pasākuma mērķis ir sekmēt ieguldījumus zvejas un akvakultūras produktu apstrādes sektorā – veicināt enerģijas taupīšanu, mazināt ietekmi uz vidi, uzlabot drošības, higiēnas, veselības un darba apstākļus, radīt jaunus vai uzlabotus produktus, jaunus vai uzlabotus procesus vai jaunas vai uzlabotas pārvaldības un organizācijas sistēmas. Projektu iesniegumus LAD pieņems no šā gada 4.februāra līdz 28.jūnijam.

printēt Lasīt visu ziņu

Vārds uzņēmējiem- Ciemos pie “Kalnēnu” saimniekiem Vānes pusē14.11.2018

Vānes pagasta “Kalnēnu” mājās viesojāmies ne pirmo reizi. Pirms pieciem gadiem ar saimnieku Aivaru Žiedas runājām par viņa toreizējo rūpalu- kūpinājumu un desu ražošanu.

Bija interesanti vērot, kā mainījusies dzīve šajā lauku sētā, kas tagad atrodas asfaltēta ceļa malā, putekļi vairs nav jārij un kultūras, kas aug laukos nav noputējušas baltas. Mājai uzlikts jauns jumts, par kuru iepriekšējā intervijā, saimnieks nosmēja, ka nav varējis sakrāt līdzekļus tā nomaiņai strādājot desmit gadu garumā. Tīrumi iežogoti, uzceltas siltumnīcas un saule spoguļojas divos dīķos. Saimnieks atradis arī saimnieci, čaklo Lindu, savu dzīves līdzgaitnieci un palīgu visos darbos un gaitās. Tagad īpašumā ir ne tikai kūpinātava, bet arī plašs pagrabs, kurā glīti sarindojušās daudz un dažādas burciņas ar Lindas darinātajiem saldajiem un sāļajiem gardumiem. Mūsu saruna sākās tieši par šiem darinājumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Latvijas ekonomikai jābalstās uz inovācijām un augstas pievienotās vērtības produkcijas eksportu13.11.2018

“Ražot produktīvāk nozīmē būt priekšā saviem konkurentiem, vairāk laika un resursu veltīt inovācijas un pētniecības iesaistei ražošanā, darbinieku kvalifikācijas celšanai un virzībai uz ārvalstu tirgiem. Produktivitātes pieaugums ir uzņēmuma un valsts stabilas ilgtermiņa attīstības nosacījums. Uzņēmējs, kurš apzinās produktivitātes nozīmi, iegulda darbinieku apmācībās, modernizē ražošanu un izmanto valsts piedāvātos risinājumus. Produktivitātes paaugstināšana ir plats solis starptautiskās konkurētspējas palielināšanā un līdz ar to eksporta virzienā,” uzsver ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens.

Ekonomikas ministrija uzsāk informatīvi skaidrojošu kampaņu Latvijas uzņēmumu konkurētspējas veicināšanai “Radi Latvijā! Konkurē pasaulē!”, kuras mērķis ir uzrunāt, informēt, izglītot un motivēt uzņēmējus un sabiedrību kopumā kļūt konkurētspējīgākiem, sekmējot uzņēmēju un sabiedrības izpratni par produktivitāti kā ilgtspējīgas Latvijas ekonomikas izaugsmes pamatu, informējot par piedāvāto valsts atbalstu uzņēmējiem konkurētspējas kāpināšanai, veicinot biznesa domāšanas maiņu un motivējot uzņēmējus palielināt investīcijas produktivitātes kāpināšanā.

printēt Lasīt visu ziņu

LIAA izsludina pieteikšanos biznesa forumam par dizaina domāšanu06.11.2018

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) atvērusi pieteikšanos biznesa forumam “Uzņēmums 2.0 I Dizaina domāšana”, kas 21. un 22. novembrī norisināsies Ventspilī, teātra namā “Jūras vārti” (Karlīnes ielā 40). Forums šogad būs veltīts pasaulē aktuālajam dizaina domāšanas tematam, kas var palīdzēt gandrīz ikvienas nozares uzņēmējam sasniegt labākos rezultātus savā nozarē. Dalība forumam visiem interesentiem ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tāpēc LIAA aicina pieteikties savlaicīgi.

Biznesa forums vietējiem uzņēmumiem tiek organizēts jau devīto gadu, taču šoreiz tas tiek veltīts dizaina domāšanas metodei, kas ir vērsta uz lietotāju vajadzību apzināšanu un ātru risinājumu meklēšanu, rezultātā radot pieprasītus produktus un pakalpojumus. Pasākumā gaidāmi gan Latvijas uzņēmumu pieredzes stāsti par dizaina domāšanas pielietojumu uzņēmuma vadībā un preces vai pakalpojuma izstrādē, gan pasaules līmeņa domātāju lekcijas, kurās varēs vairāk uzzināt par dizaina domāšanas stratēģijām.

printēt Lasīt visu ziņu

LLTA “Lauku ceļotāja” gada noslēguma seminārs – kontaktbirža “Vietējais ēdiens no ražotāja līdz ēdinātājam”

08.11.2018 10:00 - 16:00 kur : Kalnmuižas pils, viesnīca

Līdz 1. novembrim varat pieteikties "Lauku Ceļotāja" gada noslēguma semināram - kontaktbiržai "Vietējais ēdiens no ražotāja līdz ēdinātājam", kas norisināsies 8. novembrī Kalnmuižas pilī, Kandavas novadā. 

Detalizēta pasākuma programma šeit.

Aicināts piedalīties ikviens lauku tūrisma uzņēmējs, bet īpaši aicināti pārtikas ražotāji, kas vēlas sevi reklamēt un meklēt jaunas sadarbības iespējas kontaktbiržā. Pieteikšanās pasākumam AIZPILDOT ANKETU. Dalībniekiem, kas būs pieteikušies, pēc 1. novembra tiks nosūtīts apstiprinājums un papildus informācija.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top