faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Seminārs "Nodokļu izmaiņas 2018.gadā"

15.12.2017 10:00 - 16:00 kur : Kandavas kultūras nams
Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

15.decembrī plkst. 10:00 Kandavas kultūras nama mazajā zālē notiks seminārs „Nodokļu aktualitātes mazajiem uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem 2018. gadā”.

Semināru vadīs ekonomikas doktore, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Grāmatvedības un finanšu katedras asociētā profesore, zinātnisku un praktisku rakstu autore Inguna Leibus.

Rīgas plānošanas reģiona pašvaldību uzņēmējdarbības speciālisti gūst pieredzi Vidzemē06.11.2017

2.novembrī Rīgā plānošanas reģiona (RPR) Eiropas Savienības struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs organizēja pieredzes apmaiņas braucienu uz Vidzemi. Piedalīties bija aicināti Rīgas plānošanas reģiona pašvaldību speciālisti, tostarp no Kandavas novada pašvaldības, kas strādā uzņēmējdarbības atbalsta un veicināšanas jomā.

Brauciena mērķis bija apmainīties pieredzē ar Vidzemes plānošanas reģiona pašvaldībām, lai iepazītos ar inovatīvām metodēm, formām un darbībām, kuras kaimiņu pašvaldības Vidzemē izmanto, atbalstot uzņēmējdarbību. Braucienā piedalījās deviņpadsmit Rīgas plānošanas reģiona (RPR) pašvaldību pārstāvji.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

NVA piedāvā iespēju piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus28.10.2017

NVA darba devējiem piedāvā iespēju piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus, izveidojot subsidētās darba vietas un nodarbinot NVA reģistrētos bezdarbniekus. 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Tukuma filiāle līdz šī gada 7. novembrim pieņem darba devēju pieteikumus subsidēto darba vietu izveidei Eiropas Savienības (ES) fondu projekta „Jauniešu garantijas” (Nr.7.2.1.1/15/I/001) ietvaros. Tā ir iespēja darba devējiem piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus, subsidētajās darba vietās nodarbinot NVA reģistrētos bezdarbniekus un saņemot finansiālu atbalstu.

printēt Lasīt visu ziņu

Novembrī Rīgā notiks Sociālās uzņēmējdarbības forums 201728.10.2017

Rīgā 8. novembrī jau astoto reizi notiks "Sociālās uzņēmējdarbības forums 2017", kur pulcēsies sociālie uzņēmēji un tradicionālā biznesa pārstāvji, lai rastu sadarbības iespējas kopīgu sociālo izaicinājumu risināšanā.

Šogad foruma mērķis ir radīt vietu un platformu, kur sociālajā uzņēmējdarbībā strādājošajiem ir iespēja satikties ar tradicionālā biznesa pārstāvjiem, lai pārrunātu kopīgās intereses un vajadzības, kā arī veidotu jaunas partnerības. "Esam pārliecināti, ka šajā ziņā ir vēl daudz neizmantotu iespēju - sociālajiem uzņēmumiem ir, ko piedāvāt tradicionālajiem uzņēmumiem, savukārt tradicionālie uzņēmumi var sociālo uzņēmumu vidū atrast ilgtermiņa sadarbības partnerus savu vajadzību vai problēmu risināšanai," skaidro asociācijas direktore Madara Ūlande.

printēt Lasīt visu ziņu

ESF projekts «Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos» 16.10.2017

Mērķis: Palielināt kvalificētu profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu skaitu pēc to dalības darba vidē balstītās mācībās vai darba devēja vadītās praktiskās mācībās un mācību praksēs.

Finansējuma saņēmējs: Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK)

Sadarbības partneri: Profesionālās izglītības iestādes (PII) un uzņēmumi (komersants, iestāde, biedrība vai nodibinājums)

Īstenošanas termiņš: 2017.gada 27.janvāris – 2023.gada 31.augusts

Atbalsta mērķa grupa: izglītības iestāžu izglītojamie, kas mācās profesionālās vidējās izglītības un arodizglītības programmās

PROJEKTA atbalstāmās darbības un attiecināmās izmaksas:

  • Darba vidē balstītu mācību īstenošana profesionālajā izglītībā – uzņēmumā un pie amata meistara:
  • Kvalifikācijas prasībām atbilstošu praktisko mācību un mācību prakses īstenošana uzņēmumā vai sadarbībā ar uzņēmēju profesionālās vidējās izglītības un arodizglītības programmu apguvē:
printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs "Lietišķā etiķete un komunikācija"

27.10.2017 09:00 - 14:00 kur : Kandavas novada dome

27.oktobrī Kandavas novada domes sēžu zālē notiks seminārs "Lietišķā etiķete un komunikācija". Biznesa augstskolas “Turība” Komunikācijas zinātņu katedras pasniedzēja Laila Rupeika.

Semināra pamatuzdevums:
Sniegt zināšanas par profesionālās etiķetes pamatjautājumiem un praktisku uzdevumu rezultātā, trenēt profesionālas etiķetes pamatprincipiem atbilstošu uzvedību. Attīstīt spēju uzstāties auditorijas priekšā un prasmes piedalīties profesionālā (lietišķā) sarunā. Iegūt pamatzināšanas protokola jautājumos. Kopumā - sniegt zināšanas par sabiedrībā vispārpieņemtām normām profesionālajā etiķetē.  

Semināra tēmas: 

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top