faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Tikšanās ar ekoloģiskās saimniecības īpašnieku no Itālijas15.02.2018

24.februārī no plkst. 14:00 - 17:00 Jaunpils reģionālās attīstības centrā "RATS" ("Jaunkalni", Jaunpils) notiks tikšanās agroekologu, ūdens arheologu, lauku tūrisma un burvīga restorāna īpašnieku Lorenzo Caponetti no Itālijas.  Šīs tikšanās ietvaros ikvienam tās dalībniekam būs iespēja dzirdēt, kā ar neparastu, bet saprātīgu saimniekošanu Lorenzo izdodas efektivizēt savas ekoloģiskās saimniecības darbību.

Lorenzo Caponetti ir harizmātiska personība, kas domā, kā pabarot pasauli veselīgi un kā to uzturēt līdzsvarā. Agroekologs, ūdens arheologs, lauku tūrisma un burvīga restorāna īpašnieks, kurā gatavo un pasniedz tikai pašu izaudzēto. Lorenzo uzskata, ka ēdiena garša sāk veidoties un rodas jau augsnē. Viņa kaislība ir dabiska saimniekošana, vērojot un izprotot procesus dabā, kā arī dalīšanās savās zināšanās ar ikvienu, kam tas ir svarīgi. Itin bieži viņš tiek pieaicināts par konsultantu ekoloģiskajās saimniecībās.

printēt Lasīt visu ziņu

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators15.02.2018

Biznesa inkubatorā darbojas esošo un potenciālo uzņēmēju kopiena, kas attīsta zināšanas, stiprina savu sociālo kapitālu, kā arī piesaista finansējumu uzņēmumam.

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators darbojas ne vien Jūrmalā, bet arī Babītē, Baldonē, Engurē, Jaunpilī, Kandavā, Ķekavā, Mārupē, Olainē un Tukumā. Tas piedāvā divas atbalsta programmas - pirmsinkubāciju (biznesa ideju autoriem) un inkubāciju (līdz 3 gadus veciem uzņēmumiem).

Pirmsinkubācijas programmā uzņemšana notiek nepārtraukti. Tās ietvaros ikviens 6 mēnešu garumā var piedalīties inkubatora semināros un darbnīcās, konsultēties ar ekspertiem, tīkloties ar citiem uzņēmējiem, piesaistīt mentoru un bez maksas izmantot atvērtā biroja telpas un tehniku.

printēt Lasīt visu ziņu

Apmācības mājražotājiem un amatniekiem "Praktiskais radošums"

23.02.2018 11:00 kur : Kalnmuižas pils, viesnīca

Starppartnerību sadarbības projekta "Mājražotāju un amatnieku potenciāla attīstība un tūrisma piedāvājuma "Ražots Kurzemē" izveide" ietvaros tiek organizētas apmācības amatniekiem un mājražotājiem "Praktiskais radošums"  23. februārī plkst. 11:00 Kalnmuižas pilī.

Pieteikšanās notiks līdz 20.februārim, rakstot epastā darisim.pasi@gmail.com vai zvanot pa tālruni 27877975. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc reģistrēšanās ir obligāta.

 

Latvijas Zemnieku federācija aicina mazos lauku uzņēmējus uz mācībām12.02.2018

Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija”, pasākuma “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākuma “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi” ietvaros, 2018.gada 19.-20.februārī atpūtas bāzē “Radi”, Cieceres pagasts, Brocēnu novads, LV-3851 organizē mācības „Ģimeņu (mazo) zemnieku saimniecību attīstība, pilnveidojot saimniecisko darbību”.

Īstenojot biedrības „Latvijas Zemnieku federācija” piedāvātās mācības, tiks veidota un palielināta lauksaimnieku un pārtikas ražotāju izpratne par lauksaimniecības un pārtikas ražošanas efektivitātes palielināšanu, ražošanas izmaksu optimizēšanu, konkurētspējas uzlabošanu, kooperācijas un ilgtspējīgas attīstības plānošanu saimniecībā. Mācību kursa lektori-Videga Vītola, Raimonda Ribikauska, Zaiga Blaua un Agnese Hauka, divu dienu garumā stāstīs par mājražošanas iespējām un izaicinājumiem, tūrismu kā papildinājumu lauksaimnieciskajai ražošanai, kooperāciju un sadarbību veiksmīgai uzņēmējdarbības attīstībai, produkcijas noieta veidošanu un kā analizēt savas saimniecības darbību.

printēt Lasīt visu ziņu

Notiks seminārs “Kultūrvēsturiskā mantojuma potenciāls tūrismā”09.02.2018

Aicinām apmeklēt Kurzemes plānošanas reģiona organizēto semināru „Kultūrvēsturiskā mantojuma potenciāls tūrismā”, kas š.g. 1. martā no plkst. 9:30 līdz 16:20 norisināsies Aizputes kultūras namā (Atmodas ielā 16, Aizputē). 

Dalību seminārā lūdzam pieteikt līdz š.g. 26. februārim google reģistrācijas formā 

Papildu informācija: maija.bebre@kurezemesregions.lv vai aiva.jakovela@kurzemesregions.lv

 Pasākuma darba valoda – latviešu. Dalība bez maksas.

Semināra programmu skatiet šeit

printēt

Uzņēmēji tiek aicināti piedalīties projektā "Pirmā darba pieredze jaunietim"08.02.2018

Ar 08.02.2018. ir izsludināta darba devēju pieteikšanās ESF projekta „Jauniešu garantijas” pasākumam „Pirmā darba pieredze jaunietim”  uz 6 mēnešu iesaisti pasākumā.

Darba devēju pieteikumus plānots pieņemt līdz 19.02.2018.

Pasākuma mērķis ir sekmēt jauniešu bezdarbnieku integrēšanu darba tirgū, vienlaikus veicinot pastāvīgas darba vietas izveidi un jauniešu bezdarbnieku pastāvīgu nodarbinātību

NVA darba devējam nodrošina šādu finanšu atbalstu pasākuma īstenošanai:

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas domē konsultācijas sniegs Lauku atbalsta dienesta speciālists26.01.2018

Ziemeļkurzemes RLP informē, ka ar 2018. gada februāri LAD Ziemeļkurzemes RLP klientu apkalpošanas speciālists pieņems klientus vienu reizi mēnesī - katra mēneša otrajā pirmdienā no plkst. 10.00-17.30, Kandavas novada valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Dārza iela 6, Kandavā.

Pirmā tikšanās reize plānota 12. februārī.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top