rudens-foto15.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Basteji ZS, kokaudzētava

Basteji, Kandavas pagasts, Tukuma novads, Latvija, LV-3120
57.021019 22.699642

Z/S ”Basteji” nodarbojas ar dekoratīvo koku un krūmu stādu audzēšanu, un mizu mulčas ražošanu. Saimniecība savu darbību uzsāka 1993. gadā, bet 1997. gadā sāka ražot priežu mizu mulču. Saimniecību "Basteji" var dēvēt par celmlaužiem mulčas ražošanā plašā reģionā, jo viņi ir pirmais specializētais pamatražotājs Austrumeiropā, līdz pat 2004.gadam arī vienīgais mizu mulču ražošanas uzņēmums.

2003.gadā veica vērienīgus rūpnīcas rekonstrukcijas un modernizācijas darbus. Ražotne ir modernizēta saskaņā ar ES normām un kvalitātes vadības standartiem. Pieredzes bagāts, prasmīgs un entuziasma pilns personāls, augstākās kvalitātes izejmateriāli, inovatīvo produktu līnijas ir darba stūrakmeņi. To neviens nav spējis Eiropā atdarināt.

Trešais virziens, kurā darbojas saimniecība "Basteji", ir hidrosēja un hidrosējas inovatīvo tehnoloģiju izpēte un ieviešana Latvijā.


Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Basteji ZS, kokaudzētava
facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top