kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Svētdiena 24.01.2021
Krišs, Eglons, Ksenija

Kandavas novada vēstnesis

Kurzemes Laivinieks

Abavas iela 6a, Kandava, Kandavas novads, Latvija
57.039165 22.782822

Valodas: latviešu, krievu, angļu, norvēģu, zviedru

Piedāvājums: ūdens sporta inventāra noma, laivošanas maršrutus ar dažādu grūtības pakāpi - gan individuāli ģimenes atpūtas vienai dienai, gan vairāku dienu ekspedīcijas kooperatīvajiem klientiem un grupām. Nodrošina laivošanas inventāra nogādāšanu uz laivošanas sākuma punktu un sagaidīšanu galapunktā. Informē laivotājus par laivošanas maršrutā apskatāmajiem dabas un tūrisma objektiem.
Grupu pasākumus pēc iepriekšējas vienošanās nodrošina izvēlētajā laikā un vietā sagaidīt ar, uz ugunskura vārītu, gardu zupu. Aicināti arī korporatīvie klienti komandas saliedēšanas pasākumiem. Piedāvā laivu nomu Kurzemes upēs.

Laivu veidi :
- Sot tipa kajakus (komplektā airi, vestes, sēdeklīši, 2-vietīgas + bērns (ģimenes - 2 pieaugušie + bērns) pieejamas 17 laivas.
- Kanoe tipa laivas (max 5 cilvēki), celtspēja 500 kg, ir vietas mantām, pieejamas 4 laivas.
- Sot tipa vienvietīga laiva (1 laiva).
- SUP dēļi ar pašu veidotu latvisku dizainu (piepūšamie) 10 gabali.
- 1 makšķerniekiem Sot ti pa Fishing speciālo kajaku, ar kājas pedāļstūres vadību, makšķerkātu turētājiem un dzīvo zivtiņu (ēsmas) tvertni.
Var papildus piedāvāt eholotu, kas pievienojams mobilajam telefonam ar WiFi. 1 piepūšamo gumijas laivu mierīgiem ūdeņiem.
Transports - busiņš ar 7 sēdvietām, laivu transportēšanai 10 laivām vienlaicīgi.

Piezīmes
Laivotāju transporta bezmaksas stāvvieta un pieskatīšana.
Laipni gaidīti viesi ar mājdzīvniekiem.

Esam arī Facebook Kurzemes Laivinieks

Kanoe laiva 5 cilvēkiem, celtspēja 500 kg Kanoe laiva 5 cilvēkiem celtspēja 500 kg Sup dēlis Laivu noma. Kanoe laivas un sup dēļi. Speciālā makšķerēšanas laiva, vadība ar pedāļiem, makšķerkātu turētāji, dzīvo zivtiņu tvertne. Sot tipa kajaki un kanoe laivas laivošanai. Gumijas piepūšamā laiva. Gumijas piepūšamā laiva Ģimenes laiva - sot tipa kajaks. Laiva domāta diviem pieaugušājiem   1 bērns. Ģimenes laiva, tas arī sot tipa kajaks. 2 pieaugušie un bērns. 1 vietīgs sot tipa kajaks.

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Kurzemes Laivinieks
facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Rīgas plānošanas reģionsPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top