ziemas-foto-majaslapai2.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Pirmdiena 08.08.2022
Vladislava, Vladislavs, Mudīte

Kandavas novada vēstnesis

Tikšanās vieta "Pļava"

Kūrorta iela 1b, Kandava, Tukuma novads, Latvija, LV-3120
57.033070 22.780087

Uzvelc puķaino kleitu un satiksimies “Pļavā” – tā aicina Abavas attīstības centra aktīvisti. Biedrības biroja telpas, kuras atrodas tajā pašā ēkā, kur autobusu pietura, ir pārtapušas par satikšanās un atpūtas vietu un atvērtas gandrīz katru dienu jeb tad, kad ir vaļā, tad var nākt.

Dabas parka “Abavas senleja” lielākā vērtība ir dabiskie zālāji. Pateicoties māksliniecei Lindai Priedniecei daži no Abavas senlejai raksturīgajiem augiem tagad ir uzziedējuši uz telpas sienas.

Apmeklētāji šeit var saņemt informāciju par Abavas senlejas dabas vērtībām, var saplānot pārgājienu maršrutus un kopā ar vides gidiem doties piedzīvojumos Kandavas un Sabiles apkārtnē.

Tikšanās vieta “Pļava” piemērota maziem pasākumiem - draugu tikšanās, prezentācija, seminārs, ballīte.

Ir wi-fi, projektors, kafija, limonāde. Ērti var piebraukt ar automašīnu līdz pat durvīm. Adrese: Kandava Kūrorta iela 1b.


Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Tikšanās vieta "Pļava"
facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top