kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Ceturtdiena 02.12.2021
Sniedze, Meta

Kandavas novada vēstnesis

Zviedru cepure, atpūtas centrs

Naktsmītnes un pirts ir pieejama!
Rodeļu un bagiju trase uz laiku ir slēgta!

Lai apciemojot “Zviedru cepuri” ikviens justos droši, atpūtas bāzē ieviesti sekojoši drošības pasākumi Covid-19 pandēmijas ierobežošanai:

-Rodeļu trasē var atrasties viena mājsaimniecība. Pērkot biļeti, saņemsiet numuriņu, kas nodrošinās rindas kārtību. Kamēr gaidīsiet savu kārtu uz nobraucieniem rodeļu trasē, aicinām doties pastaigā svaigā gaisā.

- Aicinām ievērot 2 m distanci starp cilvēkiem un valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, lūgums sekot norādēm, ieejot kafejnīcā un labierīcībās.

- Atpūtas bāzē būs iespēja iegādāties kafiju, tēju un ātrās uzkodas. Ēdienu būs iespējams baudīt ārpusē pie galdiem.

Esam saņēmuši DIVUS JAUNUS BAGIJUS, kas nodrošinās vēl brīvāku pieeju atrakcijai. Lietojiet ķiveres un drošības jostas un priecājaties par bērnu spējām trasē, vai pavadiet savas atvases braucienā.

Arī šogad strādās kempings ar sešām mājiņām, kuras iespējams izīrēt ģimenei, lai atpūstos no pilsētas dzīvokļa saspiestības.

Upes malā iespējams pavadīt dienu pie ugunskura, lietojot līdzpaņemto pārtiku... Atgādinām, ka jāievēro valstī noteiktie pulcēšanās ierobežojumi!

Izmantojiet pastaigu takas 900 m un 1600 m garumā, lai baudītu skaistos dabas skatus.

Gaidām visus ciemos un elpojiet dziļi!


Valodas: latviešu, krievu, angļu

Pakalpojumi: vizināšanās ar rodeļiem, bagijiem, naktsmītnes, kafejnīca, pirts ar kublu, dabas takas.
Kafejnīca Wi-Fi un banketu zāle, pirts (15 pers.) ar kublu (6 pers.), nojume (30 pers.), autostāvvieta, piknika vietas, 100 telšu vietas, atpūta zirga mugurā pa Abavas senleju, vieta nometņu un sporta pasākumu rīkošanai, estrāde, dabas taka (950 m).
Naktsmītnes, WC, virtuve, elektriskā apkure.


2021. gada februārī saņēmuši zīmi "Gājējiem draudzīgs"/Hiker-friendly uzņēmums.

Naktsmītnes

Vietu skaits: 26 vietas, 6 namiņi (5 četrvietīgi un 1 sešvietīgs)
Cena: 1. namiņš / 3. namiņš / 4. namiņš. Četras vietas - 2 divstāvīgas gultas, virtuves stūrītis, WC, apsildāms
2. namiņš. Četras vietas - viena divguļamā gulta un 2 atsevišķas gultas, virtuves stūrītis, WC, apsildāms
5. namiņš. Četras vietas - viena divguļamā gulta un viena divstāvīga gulta, virtuves stūrītis, WC, duša, apsildāms
6. namiņš. Sešas vietas - 3 divstāvīgas gultas, virtuves stūrītis, WC, apsildāms

Piezīmes: Cenā ir iekļauta gultasveļa.
Lūgums atbrīvot namiņu līdz plkst. 12.00 nākamajā dienā.
Reģistrējoties, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Kafejnīca (ar āra terasi)
Vietu skaits: 50 vietas
Starpsezonā slēgts!


Rodeļi

Darba laiks:

Pirmdiena - piektdiena 12:00 - 17:00
Sestdiena, svētdiena 12:00 - 19:00

Citā laikā zvaniet 26405405

Piezīmes: 307 metrus garš nobrauciens ar 5 virāžām, sasniedzot ātrumu līdz 40 km/h.
Lietus laikā trase nedarbojas.

Dabas takas
Mīlestības taka - dabas taka.
Mīlestības taka atrodas pie atpūtas bāzes "Zviedru cepure". Taka ved cauri mežam augšup kalnā, no kura paveras brīnišķīgs skats uz Abavas ieleju, to mēdz dēvēt par „Kurzemes Šveici”. Pastaigājoties iespējams pabūt dabas tuvumā, izjust meža elpu, sadzirdēt putnu dziesmas, ieklausīties strautiņa čaloņā un atspirdzināties. Te var baudīt vientulību vai divvientulību. Kalna galā ir ierīkota piknika vieta - galds un soliņi. Maršrutu var turpināt pa nogāzi, kurā aug gandrīz visi Latvijas pļavām raksturīgie augi, daudzi no tiem - arī īpaši aizsargājami. Taka atjaunota 2013. gadā Latvijas Vides aizsardzības fonda projekta konkursā "Biotopu aizsardzības pasākumi Abavas senlejas dabas takās".
Takas garums: 1,57 km
Mīlestības taka savienojas ar Kurzemes plānošanas reģiona izstrādāto vietējās nozīmes velomaršrutu nr. 555 "Abavas senlejas velomaršruts", kas savukārt piekļaujas Eirovelo maršrutam nr. 10.

Zirgu taka - dabas taka
Senos laikos kaimiņš pie kaimiņa brauca ar zirgu, arī sienu no pļavas veda ar zirgu. Tā izveidojies šis ceļš, par kura senāko varenību maz kas vairs liecina. Taka ved no Sabiles līdz Zviedru cepurei (var iet arī otrā virzienā). Ejot no Sabiles centra, taka sākas otrpus tiltam, kur kreisajā pusē ir neliels pastaigu celiņš. Iespējams, ka uz kokiem un stabiem pamanīsiet marķējumu - baltas strīpas. Beidzoties mājām jāiet tikai taisni pa iebraukto ceļu paralēli upei. Ceļš ved gar Sabiles Ēgipti - iecienītu sabilnieku atpūtas vietu. Aiz Krievu kapiem kapiem sākas pļava un tajā ir iemīdīta taciņa. Gar pašu upi nav jāiet, jo Abava tur met līkumus un krasti ir praktiski neizbrienami. Jāiet tikai taisni līdz Zviedru cepurei.
Takas garums: 3,18 km.

Gar atpūtas bāzi vijas viens no skaistākajiem Mežtakas posmiem: Sabile - Kandava
Aprakstu skatīt šeit:
https://baltictrails.eu/lv/forest/day/122

Vasara "Zviedru Cepurē" Pavadi brīvdienas "Zviedru cepurē" Vasara "Zviedru Cepurē" Vasara "Zviedru Cepurē" Nobrauciens ar rodeli maziem un lieliem Pavadi brīvdienas "Zviedru cepurē" Vasara "Zviedru Cepurē" Pavadi brīvdienas "Zviedru cepurē" Pavadi brīvdienas "Zviedru cepurē" Zviedru cepures mājīgie koka namiņi nakšņošanai Abavas senlejas nogāzē 2015. gads. Skats uz Abavas senleju, uzejot pa Mīlestības taku 2015. gads. Zirgu taka. Vides gidu militārais pārgājiens ar gidu Māri Lāci 2015. gads. Abava pie Zirgu takas. 2015. gads. Zirgu taka pie Zviedru cepures 2015. gads 2015. gads. Foto: Kārlis Krūmiņš 2015. gads. Foto: Kārlis Krūmiņš 2015. gads. Rodeļi Zviedru cepurē Zviedru cepures Mīlestības taka Mīlestības taka Mīlestības taka
video

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Zviedru cepure, atpūtas centrs
facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top