faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kalnmuižas pils aicina komandā27.04.2017

VIESNĪCAS ADMINISTRATORUS

Piedāvājam darbu atbildīgam, enerģiskam un pozitīvi noskaņotam administratoram/ei, kas rūpētos par viesu uzņemšanu un viesnīcas apmeklētājiem, sniegtu informāciju par piedāvātajiem pakalpojumiem un pieņemtu viesu rezervācijas.

Ja pārvaldi latviešu, krievu un angļu valodas, ir darba pieredze viesnīcā vai viesu namā, kā arī vēlme strādāt skaistā, ar mīlestību restaurētā muižas kompleksā ar neaizmirstamu skatu uz muižas ābeļdārzu un Abavas senleju, sūti savu pieteikuma vēstuli un CV uz e-pastu: kalnmuizaspils@gmail.com līdz 10.05.2017.

VIESMĪĻUS, VIRTUVES DARBINIEKUS

Piedāvājam darbu enerģiskiem, izdarīgiem un pozitīviem viesmīļiem mūsu jaunajā restorānā, gan ikdienas viesu un apmeklētāju apkalpošanai, kā arī  lielāku svinību un banketu nodrošināšanai.

Sakarā ar darbības paplašināšanos meklējam pavārus, kas grib, prot un var uzņemties atbildību par ēdienu pagatavošanu muižas viesiem. Pieredze restorānu un viesnīcu sfērā būs apsveicama, bet droši raksti mums arī tad, ja Tava sirdslieta ir ēdienu gatavošana un jaunu recepšu radīšana.

Ja pārvaldi latviešu, krievu un angļu valodas, ir iepriekšēja darba pieredze, kā arī vēlme strādāt skaistā, ar mīlestību restaurētā muižas kompleksā ar neaizmirstamu skatu uz muižas ābeļdārzu un Abavas senleju, sūti savu pieteikuma vēstuli un CV uz e-pastu: kalnmuizaspils@gmail.com līdz 10.05.2017.

Kontakti: 29111411

printēt

Vakances Kandavas novadā

Vakances Nodarbinātības Valsts aģentūras mājaslapā: šeit 

printēt
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top