kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg

Sestdiena 21.09.2019
Matīss, Modris, Mariss

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” (reģ.Nr. 41203006844), aicina darbā Biroja administratori/-u27.08.2019

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” (reģ.Nr. 41203006844), aicina darbā Biroja administratori/-u uz nenoteiktu laiku. Piedāvājam  interesantu un dinamisku darba vidi, regulāru atalgojumu un draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: “Robežkalnos”, Kandavas pagastā, Kandavas novadā.

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” pamatdarbība ir dzeramā ūdens ieguve un piegāde, kanalizācijas novadīšana un pārstrāde, asenizācijas pakalpojumi, namu apsaimniekošana, kapsētu apsaimniekošana, apkures pakalpojumu sniegšana Kandavas novadā. Papildus pakalpojumi ir remonta darbi, pļaušanas un teritorijas sakopšanas pakalpojumi.

DARBA PIENĀKUMI:

  • biroja ikdienas darba organizēšana,
  • nodrošināt efektīvu informācijas plūsmu uzņēmumā un ārpus tā,
  • lietvedības un uzņēmuma dokumentācijas kārtošana,
  • tipveida līgumu sagatavošana,
  • klientu sūdzību, priekšlikumu un citu iesniegumu pieņemšana,
  • apmeklētāju pieņemšanas un lietišķās tikšanās organizēšana;
  • informācijas sniegšana par uzņēmuma pakalpojumiem,
  • kancelejas un reprezentācijas preču pasūtīšana un iegāde,
  • atbalsts uzņēmuma darbiniekiem ikdienas darbā,
  • uzņēmuma pasākumu plānošana un organizēšana.

PRASĪBAS:

  • augstākā/vidējā speciālā izglītība,
  • vēlama iepriekšējā darba pieredze sekretāra/ biroja administratora vai līdzīgā amatā,
  • prasme sagatavot, noformēt un kārtot uzņēmuma lietvedības dokumentus atbilstoši spēkā esošiem normatīvajiem aktiem,
  • labas komunikācijas prasmes,
  • prasmes organizēt savu darbu un noteikt prioritātes,
  • precizitāte ,augsta atbildības sajūta, spēja neapjukt un pieņemt lēmumus stresa situācijās,
  • Iemaņas darbā ar biroja tehniku un labas datora prasmes (MS Office),
  • Vēlme un spējas iesaistīties komandas darbā.

 MĒS PIEDĀVĀJAM:

·   Regulāru atalgojumu un sociālās garantijas.

·  Interesantu un dinamisku darba vidi.

·   Profesionālu un draudzīgu kolektīvu.

·   Nepieciešamās papildus apmācības, semināri, kursi.

·   Pilnas slodzes darbu, normālais darba laiks (8 h/dienā)

 Darba vietas adrese: “Robežkalni”, Kandavas pagastā, Kandavas novadā.

Atalgojums: mēneša darba alga no 600,00 EUR līdz 700,00 EUR pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikties var sūtot CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: sia_kkp@inbox.lv vai uz juridisko adresi: “Robežkalni”, Kandavas pagasts, Kandavas novads, LV - 3120.

Vakance aktuāla līdz 2019.gada 06.septembrim.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiem
Latvija.lv
Kandavas novada ceļu karte.
Piejūra, atkritumu apsaimniekošana
Kandavas ceļi
Veselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā