kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Varis Krūmiņš

gada-labdaris-varis-krumins.jpgVaris Krūmiņš bijis basketbolists, treneris un politiķis, 12. Saeimas deputāts. Pēc spēlētāja karjeras beigām V. Krūmiņš sākotnēji trenējis bērnus, no 1983. gada līdz 1997. gadam bija Valmieras bērnu un jaunatnes sporta skolas treneris. Pēc tam ir bijis daudzu Latvijas basketbola klubu galvenais treneris, tomēr visilgāko laiku darbojies un panākumus guvis ar BK "Valmiera". Tāpat V. Krūmiņš ir bijis dažādu Latvijas jaunatnes izlašu treneris. 2007. gadā bija Latvijas jauniešu U-18 izlases treneris, kad tā izcīnīja pirmo Eiropas čempionāta bronzas medaļu Latvijas vīriešu basketbolā pēc neatkarības atjaunošanas.

Varis Krūmiņš kopš 2020. gada ir Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors. Varis jau no kara Ukrainā pirmajām dienām aktīvi iesaistījās Ukrainas iedzīvotāju uzņemšanā un izmitināšanā. Īpašs atbalsts tika sniegts jauniešiem un treneriem ar basketbola novirzienu. Tāpat Varis atvēlēja savu dzīvesvietu Kandavā, lai tajā izmitinātu ukraiņu sievieti ar bērniņu, kurš dzima Latvijā. Varis ar savu rīcību ir palīdzējis ukraiņiem integrēties mūsu sabiedrībā.

2022. gadā Vari Krūmiņu apbalvoja ar apbalvojumu “Kandavas un pagastu apvienības Gada labdaris par nesavtīgu un pašaizliedzīgu palīdzības sniegšanu Ukrainas iedzīvotājiem, dāvājot patvērumu un atbalstu no kara šausmām.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top