ziemas-foto-majaslapai10.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Ceturtdiena 26.05.2022
Varis, Eduards, Edvards

Kandavas novada vēstnesis

Jaunizveidotā Tukuma novada vēlēšanu rezultāti28.06.2021

pa_svald_ibu_v_53295837.jpg2021. gada 5. jūnijā pašvaldību vēlēšanās, jaunizveidotajā Tukuma novadā ar pārliecinošu pārsvaru 37.99% vēlētāju balsīm, ieguvusi Latvijas Reģionu Apvienība (8 mandāti). Tai seko Latvijas Zaļā partija, iegūstot absolūtu triumfu Kandavas novadā, un kopumā jaunajā Tukuma novadā iegūstot 15.50% vēlētāju atbalstu (3 mandāti), Tukuma pilsētai un novadam ar 11.60% (2), Partija Vienotība ar 9.39 % (2), Latvijas Zemnieku Savienība ar 8.75% (2), iegūstot lielāko atbalstu Jaunpils novadā, un Latvijas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai! "-"Tēvzemei un brīvībai/LNNK" ar 7.17% (2), kas iekļuvušas Tukuma novada Domē.

Pārliecinoši visvairāk “+” atzīmes saņēma G. Važa (LRA), kurš no vēlētāju puses izpelnījās 2739 plusus, nākamā aiz viņa Inga Priede no Latvijas Zaļās partijas ar 1057 + atzīmēm. Vēl tikai viens ievēlētais deputāts saņēma vairāk nekā 1000 plusa atzīmes – arī LRA saraksta pārstāvis Imants Valers (+1008).

Jaunizveidotā Tukuma novadā uz 19 vietām Domē ievēlēti šādi deputāti: 

no Politiskās partijas Latvijas Reģionu Apvienība – Gundars Važa, Imants Valers, Baiba Pļaviņa, Modris Liepiņš, Gunda Cīrule, Oskars Kambala,  Agnese Ritene, Kaspars Gribusts;

no Latvijas Zaļā partija – Inga Priede, Ilze Gotfrīda, Guntars Indriksons;

no "Tukuma pilsētai un novadam” – Juris Šulcs, Mārtiņš Limanskis;

no partijas Vienotība – Dace Lebeda, Rimants Liepiņš;

no Latvijas Zemnieku savienība – Ligita Gintere, Dace Adiņa;

no Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” – Normunds Rečs, Edīte Zelča.

 

Apvienojot Engures, Jaunpils, Kandavas un Tukuma novadus ar administratīvo centru Tukumā, šajās pašvaldību vēlēšanās jaunais sasaukums iedzīvotājiem bija jāizvēlas starp deviņiem deputātu kandidātu sarakstiem. Pavisam nobalsoja 33.02% jeb 11967 balsstiesīgo vēlētāju. Jaunā sasaukuma pirmā domes sēde notiks 1. jūlijā, kurā tiks apstiprināti deputāti un vēlēta jaunā domes vadība.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top